Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jobb fajta csinos vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jobb fajta csinos vékony nőknek miért nem jó a pocakos egyszerűmelós ? 😡🤔

Figyelt kérdés
Tényleg sose fog kedvezően változni az életünk? Meg kell dögleni vagy mi kell ? Háború ? Vírus ? Ufók ? Tömeg katasztrófa (ami elviszi a fiatal menő vékony fiukat) vagy megszüntetni az internetet? Hogy a nők ne tudjanak válogatni csak a személyes ismeretségi körökben? És akkor jó lesz nemi a hentes Józsi ? Meg a gyári melós Béla ? Meg a biztonsági őr Zolika ? 😡😡
jan. 7. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
95%
Mert igényesek.
jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
96%
A stílus maga az ember. Nem tudom, de nekem ebből az szűrődik le, hogy olyan bunkó stílust megengedsz magadnak, ami taszítja a normális nőket. Ezt a benyomást kelted látatlanban.
jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
98%
Unalmas vagy már.
jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Én vagyok a világ legkedvesebb embere. Ne ítélj egy kérdésből.
jan. 7. 19:22
 5/66 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ha mar választani kell, inkább ti pusztuljatok, mint az internet😂Tudod, fontossági sorrend.
jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
99%
Pocakos egyszerűmelósnak miért nem jó a pocakos gyárimelós Gizike?
jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
97%

Ez az ideges emoji nagyon jó 😡😡😡 több emojit kellett volna bele raknod.


🤡🤡🤡🤡

jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
6-kacsa dagi, fogalmazzunk pontosan.
jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

7


🤡 az te vagy. 😒

jan. 7. 19:27
 10/66 A kérdező kommentje:

8


Mi az a kacsa dagi? Amelyiknek olyan széles a csípője és nagy tárcsa zsírja van ott? Kösz nem! Nekem csak normális nők tetszenek. Pici mellek, törékeny kicsi nőies test.

jan. 7. 19:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!