Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő vékony, akkor tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő vékony, akkor tök mindegy, hogy milyen az arca, ruhája, jelleme, stb, mindig sokan fognak rá hajtani?

Figyelt kérdés
dec. 18. 17:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

A simpek igen.

A férfiak nem.

dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ez femcel kérdés?
dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Akinek mindegy, azok igen.

Akik azért nézik pl.: a személyiséget, az arcot, vagy egyéb tényezőt, azok már jobban válogatnak majd.

dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem nem mindegy.
dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
73%
Ez badarság
dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

Most itt jól leírjuk, hogy abszolút nem mindegy.... de közben meg az a nagy helyzet, hogy pl ha Tinderen egy nőinek mondott felhasnzáló kitesz eg ykaktuszról eg yképet, arra is megy 50-100 lájk, mert egyeseknek tényleg teljesen mindegy, csak legyen rajta lyuk.

És ez kva szomorú.


És ez nem csak hogy a férfiak hírét rontja, de ráadásul az esélyeiket is, elvégre ezek a véglények mindenkit belájkolnak aki létezik, és azok akiknek tényleg tetszik az adot tnő, csupán csak cseppek lesznek a tengerben.

Saját magunkat szúrjuk tökön.

dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Vékony nő vagyok. Azaz inkább sovány. Eleve már ez az alkat sem bejövős, mert implantátum nélkül nincs cici, sem fenék, sem comb.

A fejem meg olyan, mint apámé. Nos, ő férfiként ezzel még éppen belefért az átlagos tartományba, én nőként már kegyetlen ronda vagyok vele.

Eredmény: nem hajtanak rám nemhogy sokan, hanem szinte senki, leszámítva, hogy néha nálam is bepróbálkozik a tipikus legalja* réteg. (*Nem kell belém állni, amiért ezt a kifejezést használom, és nem szépítek - mindenki tudja, kiket takar ez, hová magasztaljam őket?)

dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindegy, én vékony vagyok de életemben soha nem volt jellemző, hogy sokan hajtottak volna rám.

Nem ennyin múlik

dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nincs így.
dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg igen.
dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!