Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy a 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy a 30-40 közötti korosztályban hogy iszonyatosan nehéz ismerkedni, még itt Budapesten is?

Figyelt kérdés

jan. 9. 14:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
1%
Ebben a korban lefőtt már a kávé.
jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerkedni nehéz, hanem jó kapcsolatot találni.
jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%

37 leszek lassan és még mindig "nyomulnak" rám a férfiak, szóval...

Nem mellesleg pár hónapja vidéken élek (eddig "vérbeli" pesti voltam) és még itt is bármikor takálnék valakit, ha nem lenne párom.

jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Szerintem ismerkedni is nehéz, nem nyitnak már az emberek egymás felé, mindenki tele sérelemmel, kudarccal és persze elvárásokkal is. Elég necces korosztály ez....


37F

jan. 9. 14:54
 5/37 anonim ***** válasza:
46%
És te nyitsz, kérdező?
jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19%

3-as!

Az ilyen leharcolt strapakancák már csak a helyi béta szintű pasiknak elég.Az alfákhoz már kevés vagy.

jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
7%
Ha gyereked van, biztos lefőtt a kávé!
jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
6-os én is így látom, aki így fogalmaz ahogy a 3-as az nem egy elegáns nő, hanem a vidéki béták eledele.
jan. 9. 14:58
 9/37 anonim ***** válasza:
6-os, hülyeségeket írsz :)
jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

9-es: nem ír hülyeségeket, 37 évesen egy nő vidéken nyilván kelendő, de ott alig van ember. Direkt írtam Budapestet.


Itt nehéz ismerkedni mert rengeteg a béta nő és férfi, aki akart és tudott az kapcsolatba került idejében. Akik nem azok autisták, megrögzött karrieristák, elhízottak, őrültek, komoly családi vagy anyagi gonddal vagy pedig totál kiképzett PhD-s Dr.Dr. 8 diplomás nők irreálisan magas elvárásokkal.

jan. 9. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!