Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért ennyire nagyravágyóak és nagyigényűek illetve férfiak felső 1%-ra hajtanak? (Főleg 25-30 év közötti korosztály)

Figyelt kérdés

A közösségi média miatt álomvilágban él a többség szerintem.

Belső igény:

-szórakoztató legyen, ne legyen unalmas

-maximálisan a kedvébe járjon (szóban mindig azt mondják neki amit hallani akar)

-nagydumás és nagyhangú (még nem látom volna olyan nőt, akinek ne tetszett volna az ilyen)

-órákig beszélni a semmiről, férfi szempontból unalmas témákról (lelkizés.., nem az a gond, hogy beszélgetünk, hanem hosszan, és ugyanazt mondja el)


Igény:

-majdnem minden nap pláza vásárlás

-évi 1 drága nyaralás külföldre

-leglább 2-3 havonta welness, nyaralás, fesztivál, drága koncert stb.

-szinte minden napra: étterem, kávézó, cukrászda stb.

-folytonos lakberendezés és lakásátalakítás: a jelenlegi padló és fal színe az nem jó... nem tetszik a bútor színe vagy ez a bútor má régi és csúnya vegyünk újat

-havonta 1 alkalommal drágább (50-100 e feleti) vásárlások, shoppingolni: ruha, cipő, táska stb. (többségében ezek gyűjtése)

-random disztárgy és cserepes kész növény vásárlása (kertészkedés..)

-saját autó (tudom Magyarországon az autó presztízs, ebből a nők 95%-a nem enged)

-saját ingatlan (30-as évi végén járó férfinak miből?)

-legalább nettó 600-800 e Ft kereset (ksh szerint ez átlagon felüli)

-társadalmi és munkahelyi státusz: lehetőleg minél magasabb beosztásban dolgozzon


Jellemzők:

-mások véleményétől való függőség: mit gondolnak a barátnői és a barátai, közeli ismerősei (talán az ismerőseiddel fogod leélni az életedet?)

-páváskodás: megkell mutatni, hogy ő szép ruhákba és szép helyeken jár/nyaral (külvilág felé ezt kell demonstrálni legalább 2 havonta)

-kényesek: sokszor beszélnek a szagról és fújjognak pl. múltkor a teremben/buszon sok és büdös ember volt ( ez nagyon taszító)


2023. jún. 7. 06:15
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
88%
A nők már nem szorulnak férfira, egyedül is jól élnek. Ezért vagy kivárják azt aki tényleg megfelel nekik vagy eléldegélnek nélkületek. Ez így van jól, nincs semmi baj ezzel addig amíg nem ők sírnak rínak, hogy nem kapnak "jobbfajta" pasit hanem ti.
2023. jún. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%
Az anyagiakkal nem értek egyet, a te fejedben a középpontban nagyon a pénz él. Amit te belső igénynek írsz, azzal már egyetértek többnyire. Én jóképű vagyok, magas, sportos, értelmes, de anyagilag nem vittem sokra. (Igaz még 30 sem vagyok.) Külsőre és úgy mindenestől vonzóságban a top 10%-ban vagyok, top 1-ben azért nem. És van bőven így is sikerem a nőknél, sok nőnek tetszem. A nők nem várják el, hogy gazdag legyél, ha cserébe jól nézel ki, jó veled lenni, ne adj Isten azt is tudod hogy dugd meg jól őt. Persze a gazdag csajok ritkán állnak össze nem gazdag férfival, de a legtöbb ember amúgy sem gazdag, szóval túlélem, ha a relatíve kevés gazdag nő (vagy gazdag családból jövő nő, aki maga amúgy nem gazdag, csak az apja az) nem akar tőlem semmit.
2023. jún. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
16%

Ez mind igaz amit le irtàl és még túl kedvező is! Egy kicsit csinosabb nő aki jó családba is született… annak ezek még semmik. És többet akarnak. Tudom mert van ilyen barátnőm.


27/N

2023. jún. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
77%
Mert senki nem akar sz.r életét magának. Egy nőnek melyik pasi mellett lesz jó élete, ha azt kapja amit írtál vagy ha annak töredékét sem? Ha választhat akkor miért a rosszabbat választaná?!
2023. jún. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
68%
4. Nem az ilyen felszínes dolgoktól van kizárólag valakinek jó vagy rossz élete. Rengeteg embernek ezek vagy még több is megvan és mégis egy lelki roncs belülről. Egy bizonyos anyagi szint felett (ami nincs olyan extrém magasan) már nem az anyagi dolgoktól leszel egyre és egyre boldogabb.
2023. jún. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
24%

Erre egyszerű a magyarázat.

Média hatalma, és nem csupán az internetre gondolok.

Gyávák. Félnek felépíteni egy életet, egzisztenciát.

Csak jobb egy "készbe" belefészkelni, mint megküzdeni, dolgozni érte.

2023. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
22%

#5

"Egy bizonyos anyagi szint felett (ami nincs olyan extrém magasan) már nem az anyagi dolgoktól leszel egyre és egyre boldogabb"


- De egy bizonyos anyagi szint alatt sem tudsz boldog lenni!!!


P.S. Amit a kérdező irt, az egy teljesen átlagos életszínvonal! Mi évente 4x minimum welneselunk belfoldon (szépkartya.mindkettőnknek) + évi egy kulfoldi nyaralas

Autó mint luxus??? Nevetséges 🤣

Netto 800 nekem megvan nőként, nehogy már egy pasinak ne menjen!

2023. jún. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
76%

6

Tévedés! Pont a férfiak akarják betenni a készbe a p*csájukat!

Amikor meg randiztam, és esetleg esélyt adtam mamahotelesnek...., amikor kiderül, hogy saját lakásom van, rögtön ide akart cuccolni 2 hét után! Hát a macinak a f*szát! 🖕 A férfiak az igazán élősködök! Nem a nők

2023. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
7# évi 4 welness nagyon nem átlag igény
2023. jún. 7. 06:47
 10/52 A kérdező kommentje:

8# a legtöbb a férfitól várja, hogy emelkedjen az életszinvola


7# 4-5 órakkor kelve sokan utaznak a biszon, csak ti nem latjátok

2023. jún. 7. 06:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!