Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagyobbik részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagyobbik részét illetően, tényleg jobb ma már egy nőnek egyedül mint velük egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha nem kapcsolatfüggő és jól elvan egyedül is persze.
jan. 9. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel teljes mértékben egyetértek. Elég csak megnézni mi megy mindennap ebben a kategóriában és nem, én nem "nyalizni" akarok vagy pozitív színben feltűnni, mert magamról is azt gondolom, hogy jobb lenne egy nőnek egyedül, mint velem, de én mégsem vagyok egy hímsoviniszta nőgyűlölő agresszív gyökér.
jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Igen, egyetértek.
jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak kapcsolatról van szó, akkor lehetséges. Ha családról, gyerekvállalásról, akkor kell a férfi, persze megoldható egyedül is, de sokkal nehezebb és a szegénységre való kockázat is jóval nagyobb.
jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Annyi traumám és rettenetes kapcsolatom volt, hogy most szingliként sokkal boldogabb vagyok, mint kapcsolatban valaha.
jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

A kérdés ott válik hülyeséggé, hogy te, kérdező, nem "a férfiak nagyobb részével" lehetnél párkapcsolatban, hogy egy konkrét személlyel. Akit te választasz ki (persze kölcsönösen).

Ha akarod, megkeresed a hozzád illőt, de persze egyszerűbb a gyakorin nyávogni, hogy olyanok a férfiak, hogy legjobb szűzhajadonként megöregedni.

Ja, és aki egyik nőhöz jó társ lenne, egy másikhoz nem okvetlen. Gondolom, neked ez is újdonság...

Ez megint az a földszintes pszichologizálás, aminek értelme ugyan nincs, de az életeteket remekül el tudjátok tölteni vele.

jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Határozottan jobb egyedül. Nem tudom mi az oka, de a legtöbb férfi csak elvenni és uralkodni szeret, adni már annál kevesebbet.
jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg igen.


De ez fordított nemekkel is igaz.


Sokan mégis összejönnek. Egy részük (a 0,00000001% is számít) még boldog is lesz. A többiek rácsesznek. Aztán csak megtanulják a leckét. Az élet szar.

jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem volt még olyan barátom akivel nem szakitottunk volna, tehát az összes eddigi kapcsim kukában végezte. Igy meg olyan mintha még soha nem lett volna valodi kapcsolatom igazi barátom igazi kapcsolatom.

Semmi èrtelme nem volt eddig egyik pasinak se csak az időmet rabolni

jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%

8.


A világon semminek sincs értelme, minden csak időrablás (sok dolgot eleve ezért találtak ki), majd megtanulod. Nincs jelentősége semminek.

jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

De nekem lenne értelme olyan pasinak kapcsolatnak ami nem "szaviidős", hogy 2-4 év és ennyi volt.

Ha megismerek vkit járunk már azon agyalok hogy na ennek meddog tartbat a kapacitása. Átmenetileg nem vagyok szingli éppen. De az leszek megint csak 4 évvel "arrébb".

Pár év "szingliszünetet"jelent inkább a kapcsolat már nekem

jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!