Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagyobbik részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagyobbik részét illetően, tényleg jobb ma már egy nőnek egyedül mint velük egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha nem kapcsolatfüggő és jól elvan egyedül is persze.
jan. 9. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

17-es, leírtad a nem kölcsönös szerelem tüneteit. Egyszer te voltál szerelmes, egyszer a másik, de soha nem kölcsönösen. Egyedül lenni jobb, mint nem kölcsönös szerelemben, bár akkor lehet, hogy nem lenne gyerekem, se kutyám, ha nem mentem volna bele féloldalú érzelmekbe.Tény, hogy gondoskodni és gazdálkodni egyedül anyagilag és az idővel sokkal nehezebb. Bár ha a férjed miatt tízszer annyi házimunka szakad a nyakadba, akkor max.az anyagi előny marad, már ha tud a pénzzel bánni.

Kölcsönös szerelem nem tudom, van-e, én egyszer hittem el igazán, hogy volt, de az illető letagadta, innen kezdve mit hihetnék? Kölcsönös szerelemben talán az a legjobb, hogy nem kell megfelelni, mert tökéletesnek lát, azt kéri, pont olyan légy, amilyen vagy. És ugyanez fordítva. Ahol önmagunk lehetünk. Hát...szerintem ahol belegebedve össze kell csiszolódni, ott mindig izzadtságszagú lesz a kapcsolat, ahol pedig lesz...om az egészet, ott én nem vagyok szerelmes.

jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%
Egy csomó tropa pasit imserek akiket idióta nők tettek gajra. Főleg úgy hogy egyre kevesebb a normális én se találok.
jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De miért ma már?

Régebben is így volt.

jan. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Néha persze vágyom arra, hogy jó lenne valaki, de ha a korábbi ismerkedéseimet végig veszem, sajnos soha senki nem tett boldoggá, mármint, sokkal többet kivett belőlem az örökös vita/megfelelési kényszer/alkalmazkodás/féltékenység/eltűnések, stb . Semmi értelmét nem látom már az egésznek. Néha lefekszem valakivel, akivel van kémia, de érzelmileg már nem nyitok, egyedül sokkal kényelmesebb és szabadabb vagyok.
jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%
24, ... és legalább te találsz olyat, akivel van kémia. Ez sem egyszerű. Én olyat sem. A többit meg hagyjuk is... Szóval a kérdésre a válasz egyértelműen igen.
jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!