Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire működőképes taktika,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működőképes taktika, hogy egy ideig nem ismerkedek, hanem inkább baráti kör építésére gyúrok?

Figyelt kérdés

Aztán majd ők "szereznek" nekem párt.

Nem vagyok túl sikeres ismerkedésben, de közben eléggé szociális típus vagyok, mindenkivel jól kijövök.



jan. 10. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira senki sem ismer téged, mint te magadat, és csak te tudok, hogy kit szeretnél. Akárki nem lesz jó. Neked magadnak kell megtalálnod a neked való párt.
jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A baráti kör egyáltalán nem garantálja, hogy általuk fogod megismerni az életed párját. Ne tőlük várd a csodát, ha még önállóan se megy!
jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha annyira top vagy szociálisan, hogy mindenkivle jól kijössz, akkor miért okoz gondot az ismerkedés?


mert amúgy a szociális készségekben járatlan embereknek nagoynis jó technika (lenne, ha cisnálnák), hogy barátokat szereznek, ami által fejlődnek a készségeik és így több esélyük van a nőknél is.


Szerezni senki nem fog neked nőt, ezt megígérem.

jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szarul nézel ki akkor lehet 500 fős baráti tarsasagod is! Az sem fog segíteni nőt szerezni.
jan. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Az a legjobb taktika, ha minden fórumon ismerkedsz. Szerezz barátokat is, de ne várd toluk várd, hogy megoldjak az életed.
jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jo taktika. A nok jobban repulnek a nokkel korulvett pasikra.
jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol találsz felnőttként barátokat? :O Engem nagyon érdekelne.
jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid nem fognak neked nőt szerezni, hacsak épp nem rajtuk keresztül ismersz meg valakit, de mindenképpen javít az életeden ha vannak barátaid szóval már csak ezért is megéri. Ha nem vagy magányos akkor nem leszel annyira görcsös és kétségbeesett a párkapcsolati ismerkedésben sem, javítod a szociális készségeidet, szélesíted a látókörödet - ezek mind jelentősen javítani fogják az esélyeidet.
jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!