Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mesterséges intelligenciával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesterséges intelligenciával a Tinderen és hasonlókon?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy vajon lehetséges lenne-e egy olyan algoritmus létrehozása, amelyikbe be lennének táplálva a személyiségem főbb jegyei, a progi felmenne minden nap a Tinderre automatikusan. Lelájkolná a napi maximált darabszámú hölgyet a megfelelő kor és távolság intervallumban és helyettem elkezdene velük beszélgetni. Én akkor kapnám meg a megkezdett párbeszédet, ha a mesterséges intelligencia úgy ítélné meg, hogy a hölgy érdeklődik irántam és találkozna is személyesen.

Így azokat az idegesítő idő- és energiarabló terheket venné le a vállamról és szűrné meg az állományt, hogy még az elém kerülés előtt kiszelektálódnának az unatkozók, akik sosem válaszolnak, a kekeckedő, kötekedő "díszpéldányok", akik nem társat keresnek, hanem hülyítik az embereket, a flegmák, a kamuprofilok stb. Kiszűrné azokat, akik nem az én korosztályomat keresik, azokat is, akiknek én nem jönnék be feltehetően stb.


Csak potens, használható állományból dolgoznék, nem utálnám meg az egészet pár nap alatt csak azért, mert szélmalomharcnak érezném. Ezt a gép megtenné helyettem. Ilyet lehetne vajon csinálni?


jan. 12. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, fejleszd le.
jan. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez király lenne, nőknek is, férfiaknak is. Csak egy picit tanulni kell hozzá hogy megvalósítsd.
jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Volt már hasonló kérdés, ott a nőcik hisztiztek, hogy nekik nem MI kell, hanem chadek meg alfák.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából ez korra, nemre való tekintet nélkül jó lenne mindenkinek, akár úgy is, hogy a chat robot oda vissza a felvitt személyiségjegyek alapján lebeszéli a dolgokat, a felhasználóknak csak a tali helyét és idejét kellene megbeszélniük, és elolvasni a chatet, hogy felkészült legyen.


Korra és nemre való tekintet nélkül mindenki szenved a vattaállománytól, attól a tölteléktől, aki valamiért ugyan bejelölt, de utána a büdös életben nem hajlandó egy kanyi betűt lenyomni. Meg aki nem az én korombélit keresi, azokat is felesleges az arcomba tolni. Stb stb

jan. 12. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:
De aztán lehet hogy náluk is a mesterséges intelligencia be lenne állítva hogy ő válaszolgasson. És így elcseverésznének egymással, de attól még biztos ki tudnának szűrni néhány eleve nem működő dolgot.
jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pont így gondolom, hogy oda-vissza mindenkinek sok fölös kört meg lehetne így spórolni.
jan. 12. 18:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, és annak mi értelme lenne? Elcsevereszik a két MI,aztanjelzi, hogy itt egy randomizált nő, akinek lehet, hogy bejossz. Semmit nem tudsz róla, elkezdesz vele beszélgetni,aztán kiderul, hogy abszolút nem. Ennyit a tinder is tud jelenleg is. Az ismerkedést nem tudod megúszni.
jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megmondom mi értelme lenne. Egész konkrétra leszűrné a releváns állományt.


Nem a cseverészés végtelenítése lenne a cél, hanem az olyan idegesítő és energiarabló fassságokat lehetne kiszűrni, mint pl:


Rád jelöl, te írsz neki, ő meg a büdös életben nem reagál. - töltelék, vattaállomány, ez el sem jutna hozzád.


Kekeckedik, bekérdez, de totál nyilvánvaló, hogy nem talizni akar, csak hülyít. Ez is: - töltelék, vattaállomány, ez sem jutna el hozzád.


Bizonytalan, nem tudja mit akar, de rabolja az idődet. Ezekkel is csak többen vagyunk, ezt is kezelhetné az AI.


Stb stb stb, sorolhatnám napestig azokat a "társkeresőket", akik totál irrelevánsak, és soha nem lesz velük tali, csak leszívják az energiát.


No persze a dolognak csak az előszűrés a feladata, onnantól átengedné az embernek a párbeszédet, amikor már sejthető, hogy nagy valószínűséggel összehozható vele egy tali. De az energiavámpírokkal meg az idiótákkal a gép foglalkozna és nem mi.

jan. 12. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
És az ő AI avatarja gondolod, ugyanúgy viselkednek, mint a valós személy? O is készségesnek mutatkoznak, hogy kiszűrje a releváns állományt. Aztán később derülnek ki, hogy az ember mögötte tok érdektelen.
jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végülis meg kellene adni az ai-nak adatokat magadról. Így mondjuk a kép bájmosoly/bájvigyor-al, plusz ismerj meg szöveg az kicsit ki lenne fejtve (lusták nem adnának meg semmit magukról, kiesnek). Aztán a szófosógépeket is kezelné, nem kellene végigolvasni az élete történetét 10 oldalban, hanem ezt az ai kérdezgetné tőle az alapján ami téged érdekel. Szóval szerintem van benne lehetőség.
jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!