Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik éri meg jobban egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik éri meg jobban egyedül lenni vagy párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
jan. 12. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egyedül lenni. Nő vagyok.
jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mik a szempontok.


Nekem per pill jobb egyedül, de azért szeretetre nyilván vágyom. De majd talán egyszer az is összejön.


F

jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Kinek mi tetszik nem vagyunk egyformák
jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül lenni.
jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mióta elköltöztem exemtől, egyedül fizeti az albit, és még emeltek is rajta. Nem éri meg.
jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre ez a megéri kifejezés szerintem nem jó. Ha te olyan ember vagy, akinek nem hiányzik az intimitás, a társaság, vagyis, ha számodra elég az, hogy néha találkozol családdal, barátokkal, egyszóval szeretsz egyedül lenni akkor egyébként neked nem való párkapcsolat. Ettől még nem vagy rossz ember, csak nincs igényed erre, vannak ilyen személyek. Viszont, ha olyan vagy, aki szereti, ha van mellette valaki és társra vágysz, akkor nyilván keresned kell valakit, akivel összeilletek. Boldogtalan párkapcsolatban nem éri meg élni, szerintem ennyi az egész.
jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy jó kapcsolatban nyilván jobb lenni, mint egyedül. Egy rossz kapcsolatnal pedig egyedül is jobb lenni.
jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nem olyan rég fejeződött be a több, mint 3 éves kapcsolatom. Jelenleg inkább vagyok egyedül még egy ideig, hogy teljesen lezárjam magamban, elengedjem a múltat, nem akarok átverni valakit és pótlékként tartani. De összességében jobb párkapcsolatban lenni, jó érzés, ha van melletted valaki, a beszélgetések, összebújva elaludni és hasonlók. Csak ehhez meg kell találni, hogy kölcsönös legyen mindkét oldalon.

26FF

jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most egyedül. Nem vagyok alkalmas állapotban egy párkapcsolatra.
jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül. Életemben nem nyertem semmit kapcsolatban.
jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!