Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha menekülök a párkapcsolatokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menekülök a párkapcsolatoktól és jobban szeretek egyedül lenni akkor valami gond van velem lelkileg és pszichológushoz kéne mennem emiatt?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok és 8 éve szingli.

Lenne lehetőség csinos nőkkel is párkapcsolat de én az egész kötődéstől menekülök, hogy valakitől függjek.

Sokkal jobban szeretek a saját kis világomban el lenni.

Mikor volt párom örültem hogy pl. csak pénteken és szombaton volt velem és így a vasárnap szabad és csak az enyém lehet, pedig nagyon szerettem, nagyon szerelmes voltam belé de fontosabb volt valamiért hogy egyedül lehessek.

Többen mondták már hogy ez nem normális, valami nagy baj van a fejemben..és hogy pszichológushoz kéne mennem.


2019. aug. 26. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem pozitiv hogy nem gyerek mellett jöttel ra.

A legtöbb ffi mär gyerek mellett jön ra arra hogy neki inkabb a munka haverok meg a csend kell.

2019. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi baj, introvertált vagy, szeretsz egyedül lenni, ennyi. Az kifejezetten pozitív, hogy nem vagy kapcsolatfüggő és nem akarsz mindenáron valakit, tök mindegy, hogy kit...

Én is így vagyok vele, igaz, még csak 21 vagyok, de mindig is szingli voltam, ennek ellenére most se hiányzik egy kapcsolat.

2019. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy neked meglegyen a lelki békéd. Ne azt nézd, hogy mások mit gondolnak...
2019. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy szeretnél párkapcsolatot, de a menekülésed miatt nem sikerült akkor keress fel egy pszichológust! Én nem vagyok az, de olvastam a témáról. Elkerülő kötődési stílusra keressél rá, és/vagy olvasd el Karin Wagenaar: Hogyan legyek boldog veled? című könyvét.
2019. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs veled, azokkal sokkal inkább van, akik nem tudnak kapcsolat nélkül létezni, akkor sem, ha az szar. Én is szeretek egyedül lenni, kisebb megszakításokkal 3 éve szingli vagyok. Bár lett volna olyan, akivel jártam volna hosszabbtávon is, de ő pont olyan volt, mint te, még a kor is stimmel :D


Viszont én ha akarok, tudok kapcsolatban lenni, csak ne akarjanak mindig rajtam lógni. Lehet neked is ilyen arany középutat kéne találni olyannal, aki szintén nem igényli a non-stop együttlétet. A szexszel hogy állsz? Azt is mindig mással igényled, vagy tudsz hűséges lenni?

23L

2019. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed úgy, hogy ez “baj”, mert a társadalmi norma a házasság és ha máshogy élsz, akkor “baj van veled”. Pedig csak nem vagyunk egyformák, nem ugyanolyan igényeink vannak, te így érzed jól magad és kész, még mindig jobb, mint beleerőszakolni magad egy kapcsolatba, ami nem tesz boldoggá. Ha zavar ez így és változtatni akarsz, akkor lehet egy pszichológus segíthet.
2019. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy gáz. Introvert vagy, aki nem biztos hogy az a fajta, akinek a kapcsolat való, de ettől nem vagy selejt.

Én pl 30 vagyok, van kapcsolatom, de jelenleg úgy érzem, hogy élnék még egyedül, tök tudom élvezni azokat a napokat, amikor a párom nincs itt.

N

2019. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2019. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 31 vagyok és 1 éve egyedül, de én is hasonlóan vagyok. Jó látni, hogy nem vagyok teljesen egyedül ezzel. :)
2019. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!