Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelmileg labilis kapcsolatfü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg labilis kapcsolatfüggő nőnél tényleg nagyobb esélye lehet egy csúnya férfinek?

Figyelt kérdés
Egyik haverom összejött egy viszonylag csinos nővel hozzá képest klasszik sokkal jobbal (képet küldök ha szeretnétek) mikor megkérdeztem hogy hogy szedted össze azt mondta hogy hát depressziós meg kapcsolfüggő és így hatottam rá
jan. 14. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kuldhetsz kepet. Szerintem mindenkinek mas az amit vonzonak tart. Ettol fuggetlenul, akik jo dumaval birnak..valoszinuleg sikeresek lehetnek egy nala joval vonzobb szemelynel, ha az peldaul onbizalomhianyos, vagy maganyos
jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha azért jött össze vele, mert könnyebb példa és nem azért, mert tetszik neki és szereti, akkor a haverod egy rettenetes rohadék.


És mindenki az, aki lelkileg megreccsent és emiatt könnyebben befolyásolható emberekre hajt, hogy saját szexuális vágyait kiélhesse velük. Az ilyen "férfi" a külsejétől függetlenül nem érdemli meg, hogy barátnője legyen.

jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Küldj nekem is képet engem is érdekel.


Amúgy tényleg így van. Én egy kövér pasi vagyok de volt 45 kg - s csinos csajom. Idegileg egy romhalmaz volt de jó nő.


Amúgy csak szólok, hogy most már ezek a csajok is csak addig tartanak meg minket amíg nem jön egy jobb. Szóval haverodnak mond meg, hogy számoljon azzal, hogy bármikor ki dobhatja ne élje bele magát túlságosan.

jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Pedig lesz és lehet többé éven át mert jól tudja manipulálni
jan. 14. 11:43
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Engem is érdekel a kép.

Nekem a sógoromnak volt sok szép csaja a felesége mellett ,pedig elég dagadt volt,viszont olyan dumája volt,ami bejött a nőknek.

jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már egyre ritkább esetekben működhet csak. Egy beteg csajt így pár hetre manipulálni tud egy pocakos lúzer. De a csajra közben írni fognak a neten a jobb pasik is. És a pocakos le lesz cserélve az első jobbra.
jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Hol írnának ha nincs fent társkeresőn?
jan. 14. 13:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Csóri csaj.... beteg és ezt kihasználják..

Te meg küldözgeted a képét az engedélye nélkül..

jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Csunya ferfinak erzelmileg labilis nonel sem lehet eselye azert ahoz az atlagot legalabb meg jell utni.
jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Elküldöd a képet nekem is?

Egyébként nekem is volt ilyen korszakom, de én sose álltam volna le olyannal aki nem néz ki jól, nem volt rá szükségem lehet azért vagy nem tudom

jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!