Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek hogy a nők általában azokra a férfiakra buknak és sokszor mozdulnak rá akarva/akaratlanul aki kapcsolatban van? Aki pedig nem arra rá se hederítenek mégha jó pasi is ? ( nem Chad ) 37F

Figyelt kérdés

jan. 15. 06:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Mert akinek van nője az nem looser. Akinek nincs és soha nem látták nővel annál fennáll a veszélye hogy béna szar vesztes az illető.
jan. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Igen. A pasi nem is erdekli őket de ha vele összejövök járok akkor meg egobajuk van es rámennek hogy ők kellenének e inkabb neki nehogymar en.

Sok nő csak rovalizaciobol kezd tapadni olyanokra is akik nem is kellenének nekik. Csak ugy beleköpni a levesbe.

jan. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem így van
jan. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nálam így van, megvan az oka. N
jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Vannak ilyen nők, ezen nincsen mit tagadni. Nekem viszont nem az eseteim. Undorodom olyan fasztól ami rajtam kívül máshova is jár.
jan. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos vannak olyan nők.
jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de legtöbbször szeretők szoktak lenni.
jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Nálam is így van, az okra nagyjából rámutatott az 1. válaszoló.

Bővebben: errefelé minden értékelhető, vállalható férfi szinte folyamatosan foglalt. Aki nem, az okkal nem... Még ha néhányan jól is néznek ki közülük (ritka), a viselkedésük, a hozzáállásuk, a gondolkodásmódjuk szörnyű, úgy szoktam fogalmazni, hogy nőszomorító.

Most legalább 3 foglalt van körülöttem, aki szimpatikus. Nem chadek ők sem, semmi extrák igazából. Csak nem rossz rájuk nézni, normálisak, tökösek, jó férjek, jó apák stb. "Minőségi" férfiak, nem az életről is lehozó gyökerek.

jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen, ez igy van.
jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Én nem vagyok ilyen, de ismerem a jelenséget.


Exem kis nyomi volt, csúnya is és nem is volt még köze nőhöz. Szerelmes volt évekig egy lány barátjába, aki nem viszonozta, mert hát ugye nyomi. Majd jöttem én és én megláttam benne valamit, amit más nem és összejöttünk. Na a lány barát meglátta, hogy akkor mégsem olyan nyomi ez a srác, ha fel tud szedni valakit, na akkor mégis kell nekem. El is intézte, hogy elhagyjon engem érte.

jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!