Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzem hogy tinderen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy tinderen el sem jutok a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Sokszor az az érzésem férfiként, hogy tinderen plane, ha nem fizetsz elő, akkor lehet rengeteg potenciális nőhöz el sem jut a fényképed, mert annyi a férfi rajta, lehet hogy sok nőnek bejönnék ha látna, de mivel el sem jut a fényképem, így esélyed sincs hogy a nő jobbra húzzon....
jan. 16. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed. Az algoritmus dönti el, hogy kit dob fel neked.
jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Egyszer csináltam egy kamuprofilt húgom képével és adataival, az a helyzet, hogy a csajoknak kb instant van match, ráadásul elég sok, de ráadásul “jóképű” pasi is van rogyásig köztük, uh megtehetik, hogy csak a legjobb pasikat jobbra, viszont nagy százalékukkal nem lehet érdemben kommunikálni…

Ez után én hanyagoltam a tindert, és inkább olyan társkeresőt kerestem, ahol rá lehet írni bármikor a kiszemeltre, sokkal jobban működik…

Persze csak ha képes vagy egy bemutatkozó levélben többre, mint a “szia mizu?”

Badoon ráköltöttem kicsit, ráírtam 10pesti csajra, abból 4el randiztunk, 1et pedig azóta feleségül vettem.

jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
A tinder tovabbra is csak egy kommunikacios csatorna, ha nem tudsz ismerkedni, azon nem segit.
jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Ez azért lehet, mert a férfiak mindenkit jobbra húznak válogatás nélkül és amikor ezt már vagy 10x megismétled akkor megbüntet az app és nagyon hátrasorol. Ezért lenne jobb rászánni az időt és válogatni rendesen, csak neked tetsző nőket jobbra húzni és nem 1 perc alatt végezni ezt a műveletet.
jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De basszus, tehetek róla, ha mind tetszik?
jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!