Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kicsit alacsony meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kicsit alacsony meg hasassabb a férfi akkor tényleg nem állnak szóba vele a nők?

Figyelt kérdés

Pl 179 cm és 95 kg.


Mert 180 alatt mindenki törpének, 70 kg felett meg kövérnek számítanak a ferfiak.


jan. 17. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi.

Hát, teljesen igaz. :D

jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és nem állnék szóba vele. Úgy gondolnám, nem illünk össze, mert kevesebbet fektet a saját kinézetébe, mint akár én, akár ő az én kinézetembe.
jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt írtad kicsit! Ez nem kicsit hanem nagyon hasas.
jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

A 40-es férfiak (akár elvált, akár nős) nagyrésze pocakos, slampos és rossz fogú.

Az, hogy ki milyen magas az egy adottság. A többin lehet változtatni, nem is nehéz. Ahhoz sem kell egy vagyon, hogy jól öltözz. Két pár cipő meg pár turkálós ruhával messzire eljutsz.


A kedves elvált kérdező meg fogyjon le, mert a jól karbantartott 40-50-es nők azokra a férfiakra vágynak továbbra is, akik nincsenek lepukkanva. Mert gondolom nőből azért szép és csinos kéne, ugyebár?

jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
HASASABB? Ember, a 198 centi magas unokabátyám nincs 95 kiló :D
jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, erről a hasasabbról az egyik szomszédom jut eszembe, aki úgymond normál testalkatú, de akkora bele van, mint egy 8 hónapos terhes kismamának. Olyan van neked is vagy egységesen oszlik el rajtad a husi?


A magasságod teljesen jó.


Az arcodról/megjelenésedről nem nyilatkoztál, így nem lehet tudni, miért nem állnak veled szóba a nők.

jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 drphiliprusso ***** válasza:
Ez nagyon nagy butasag. Nem vagy alacsony! A lanyok nem allnak veled szoba, a NOK igen. En ugy gondolom ne olyan utan fuss aki leragad ott, hogy van pocakod. Egy rendes no azert fog ertekelni aki vagy.
jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!