Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A duci nőknek vagy a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nőknek vagy a jobb fajta csinos vékony nőknek alacsonyabb a rajtengedélyük?

Figyelt kérdés
Melyik fogadja el könnyebben az olyan férfit aki albérletben lakik, nincs autója , melós bérből él és külsőre olyan atlagoska? Pocakkal de azért nem 150 kg. Csak nem menő mint a tinik 65 kgal.
jan. 13. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Miért kérdezed? Úgysem lesz soha esélyed semelyik nővel.

Indoklás: incel vagy.

jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok incel.
jan. 13. 08:55
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

Duci nő vagyok.

Egyáltalán nem fogadok el olyan férfit, aki nem vonzó, nincs autója, és keveset keres. Ezekből egyet sem fogadok el, nemhogy mindet.

Ha egy szép, igényes, nem pici, patkánylyuk albérletet kifizetsz egyedül és még meg tudsz élni kényelmesen, akkor már nem kereshetsz rosszul, szóval az rendben van.

jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

"Nem vagyok incel."

Francot nem. Ilyen debil kérdést csak incelek írnak ki. Csak tudod, hogy incelnek lenni ciki, ezért tagadod.

jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok incel csak válogatós. Csak a szexi nőkre áll fel.
jan. 13. 09:11
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, te is pontosan tudod, hogy melyik típusú nőnek alacsonyabb az elvárása. Ne mártírkodj, nem áll jól.

A külsődön miért nem javítasz? Újra megkérdezem.

jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
A pocak nem átlagos. Nem 150kg? Hanem? 120? 100? Hagyjuk már..
jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Teljesen jó a külsőm. Viszonylag jóképű vagyok. Különleges stílussal (személyiség) , erős test ami azt jelenti hogy magas az izom %. Már gyerekként is erősebb voltam mint a legtöbb kortársam. A farkam is nagy. Bár a tinédzser előnyeimet már 10 éve elvesztettem. Ami azt jelentette hogy spricc után nem kellett szünetet tartanom. De ennek már vége.


Hátrány :


Rossz családi háttérbe születtem

Az izom mellé jön könnyen a zsír is! Ezért életem egy harc a fogyás - hízással. Rossz a szívem , vesém , anyagcserém és 2 es cukorbetegség tünetei vannak. Tört el lábujjam , bord ám, vállam , 2x sérült a koponyám gyerekként , eltört az orrom. És van egy kezeletlen gerincsérvem 17 éves koromban volt megállapítva. Aknés a fejbőröm es bőrgyógyász szerint ritka es egész életemben elkísér majd. Csak tüneti kezeles van.

jan. 13. 09:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy nagy rakás szerencsétlenség vagy tele problémával.. Nem is értem, miért nem akarja ezt egy csinos, szép nő, aki azt kap meg, akit akar.. *facepalm*
jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

8


"Már gyerekként is erősebb voltam mint a legtöbb kortársam. A farkam is nagy. Bár a tinédzser előnyeimet már 10 éve elvesztettem. Ami azt jelentette hogy spricc után nem kellett szünetet tartanom. De ennek már vége."



Ezt feleslegesen írtad le, semmi köze a külsődhöz.

Szerinted a nőket érdekli az, hogy milyen erős vagy, meg hogy hányszor élveztél a kezedtől? Totálisan lényegtelen dolgok. 🤦‍♂️

jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!