Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leállnátok egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leállnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
30 éves, otthon lakik, havonta nettó 470et keres és jelenleg levelezős egyetemre jár. Jelenleg lakásra gyűjt, 2 év múlva kb tud is venni kisebb mennyiségű hitel segítségével. Rendelkezik saját autóval, nyelvtudással. Társasági ember, jó pár barátja van. 188 cm magas és 92kg, átlagos testalkatú.
jan. 17. 15:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9 - Elmondta az anyagi szokásait és kb így van ahogy te mondod, plusz olyan cégnél van, ahol 3 havi prémium jár minden évben. El se hittem, hogy ilyen van Magyaroszágon.

Konkrét hitelösszeget nyilván nem kérdeztem, erre nem tudok mit válaszolni.

jan. 17. 15:28
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja már albizol (10# vagyok) akkor simán találsz nőt akár itt is. Nincsen veled baj sok siket !
jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Tehat semmit nem tudni rola, es semmit nem is tud megmutatni magabol. Ezzel nem sokra mesz, az ismerkedes nem egy hirdetes, bar az latszik, hogy kreativitast nyomokban sem tartalmaz.
jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

9

Most nem azért, de hallottál már prémiumról? Szülői segístégről? Örökségről?

jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Hallottam. De nem az volt kihangsúlyozva, hogy egy nagyobb örökség/prémium után kell még egy kisebb részt hozzátenni. Hanem, hogy a fizetéséből tesz félre.
jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

Gyujt lakasra, ettol miert ijeszto?

Belead penzt kajara, egyeb dolgokra, segit szuleiknek, akkor nem anyuci apuci fia, a lenyeg onallo legyen

jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Elsőnek vegye meg a lakást. Utána térjen vissza a csajozáshoz.
jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miert irsz magadrol tobbes szamban?
jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó ez így ha a személyisége is jó és a szülei is normálisak.
jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!