Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leállnátok egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leállnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
30 éves, otthon lakik, havonta nettó 470et keres és jelenleg levelezős egyetemre jár. Jelenleg lakásra gyűjt, 2 év múlva kb tud is venni kisebb mennyiségű hitel segítségével. Rendelkezik saját autóval, nyelvtudással. Társasági ember, jó pár barátja van. 188 cm magas és 92kg, átlagos testalkatú.
jan. 17. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Leállnánk-e...? A fentiek közül melyikkel van amúgy gondod?
jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Otthon lakik, félek, hogy mamahoteles.
jan. 17. 15:13
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
A mamahotel nagyon nem ezt jelenteni....
jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Hol lakjon...? Egyedül albiban? Soha nem lesz úgy lakása.

Te hol laksz?

jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Albérletben élek, vidéken. Sajnos nincs olyan keresetem, hogy belátható időn belül legyen lakásom és otthon nem akartam maradni.
jan. 17. 15:18
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ezek csupa jó dolgok, mi a probléma?
jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nekem fontos, hogy önállóan éljen. De ettől még egy teljesen jó partinak tűnik, a paraméterei alapján szerintem nagyon sok nőnek meg fog felelni. És amúgy becsülendő, hogy tud bánni a pénzzel és képzi magát. Szóval hajrá neki.
jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Ő meg inkább maradt otthon és gyűjtöget. Szerintem dícséretes.
jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
A 470ből félretesz mondjuk 300at (de a levelező többe kerül szóval szándékosan mondtam sokat). 2 év alatt mondjuk 7 misit félretesz. Mi az a kisebb mennyiségű hitel, amiből ő lakást tud venni?
jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Kb hasonló kategória vagyok csak 29 és most lett meg a lakás de csak 175 cm vagyok eddig volt olyan csaj aki azért hajtott el mert én is mama hoteleztem. A jelenség valós ez van. Érthető is amúgy szóval ez nem egy rant :D


Én azt mondom neked, hogy vár még addig a csajozással amig meg nem lesz a lakás 188 cm el és lakással meg a többivel 99% ban meg van a beugró talán kicsit túl izmos vagy pocakos vagy azt enyiből nem tudom de akárhogy is addigra ezt is ki javítod és ragadni fognak a nők.


Én nem vártam tudtam mama hotel mellet is barátnőt találni de nem értette meg, hogy lakásra gyűjtök és nem akarok albizni szét is mentünk. 2 évig voltam vele együtt és csak 6 hónapot kellet volna még ki bírnia így és jöhetett volna velem ingyen lakni rezsi felesbe max de ki dobott egy olyan srácért aki hajlandó volt vele albizni. Az én tapasztalatom hogy kár erőltetni addig a mai csajokkal míg nincsen albi vagy saját lakás kiderül a mama hotel és van aki egyből le kopik.

jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!