Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a férfiak, mikor kimondottan csúnya férfi nincs is?

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még olyan férfival, akire (ha a minimális ápoltságot illető követelményeket teljesítette) azt mondtam volna, hogy konkrétan csúnya.

A férfiak legnagyobb része átlagos, fiatalon maximum az csúnya, aki tesz érte (drog, alkohol, nagyon durva elhízás).

Vannak, akikből egy jó frizurával, előnyösebb öltözködéssel rengeteget ki lehetne hozni.

Egy haverom szintén csúnyának tartja magát, ezért nem is kezdeményez senkinél, holott szerintem nagyon is helyes. Annyi, hogy volt egy balesete, ami miatt van egy heg az arcán (nem látványos annyira, közelről látni csak), de szerintem még ezzel együtt is vonzó jelenség, sőt.


2019. jan. 30. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Mert önsajnàlják magukat, és nem veszik észre, hogy ezért nem kell senkinek mert ő maga sem hisz önmagában... egyszerűen nem hiszik ezt el. Hiába mondjuk nekik... ördögi kör. Nem irigylem...
2019. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

Ha ennyire optimista vagy, és mindenben meglátod a jót, akkor garantálom, hogy neked sohasem lesz párkapcsolati téren pártalálási problémád, főleg, hogy nem vagy kritikus.


Viszont ha tényleg ennyire nem látni ott csúnya pasit, akkor mondd már meg a település nevét, mert páran biztos szívesen elnéznének.

2019. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert ha 30 éves korodik senkinek nem tetszettél senkinek, akkor valószínűleg nem vagy szép. Én pl 178 centihez voltam 58 kiló, 9 év edzéssel lettem 82, ugyanúgy nem vonzódik hozzám senki. Nem mindig csak tenni kell érte. A frizurás tanácsod például biztosan jó ötlet ha annyi haja van valakinek, hogy lehet variálni, de én például kopaszodom és a tarkopasz meg a 3mm sünin kívül nem sok választásom van.
2019. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem pedig a ferfiak többsége igenis csúnya... nagyon ritka aki jól néz ki nem dagadt nem apu testű , jól öltözködik van stílusa , nem hagyja el magát
2019. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A heget sokan szexinek tartják. Nem ettől lesz előnytelen külsejű valaki. Haverodnak lehet a szülei vagy a rokonai hajtogatták, hogy nem kell majd senkinek, van ilyen. Aztán bebeszélte magának.


"Vannak, akikből egy jó frizurával, előnyösebb öltözködéssel rengeteget ki lehetne hozni." Most nem védeni akarom őket, de a legtöbb nő sem tudja itthon, hogy mi az előnyös neki (még mindig dívik a kékes tetovált szemöldök és párductigirsmintás okádékok strasszokkal stb), a fiúkat meg még a mai napig úgy nevelik, hogy amelyik foglalkozik a külsejével az biztos b...zi.

2019. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2019. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Azt én sem mondanám, hogy a "legtöbb" férfi helyes, de én is egyetértek abban, hogy 10-ből 8 teljesen rendben van, csak a saját korosztályomban. 2 menthetetlenül gáz, néhányan meg vonzóbbak lennének egy előnyösebb hajjal, és ruhában (a számok nem pontosak, nyilván csak szemléltetésként írtam).

Szerintem amúgy a nőknél ugyanez a helyzet, bár talán férfiak szeme kevésbé áll rá egy "átlagos" kinézetű lányra, nekik kell valami egyéb gondolatébresztő, hogy észrevegyék, hogy az adott lány nem is olyan csúnya. Ezt arra alapozom, hogy mindenki magából indul ki, tehát a sebes arcú barátod azért hiszi csúnyának magát, mert neki is feltűnő egy nő arcán egy bazi nagy heg. Biztos ő is elfogadna egy kedves, okos, jó humorú lányt, de csak a hibátlanoknak fordul utána ismeretlenül.

2019. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kimondottan csúnya férfi nincs is? Még nem láttál engem...
2019. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ahhoz képest, hogy nincs én mindig látok egy ocsmány férfit a tükörben.
2019. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Rockarc ***** válasza:

Konkretan nekem is volt balesetem, amikor 7 eves voltam, es maradt is utana heg az arcomon. A dokik azt mondtak, felnott koromra egy halvany feher csik lesz. Hat nem. De marhara nem akadalyozott semmiben. Ezek csak kifogasok. Persze tolem is megkerdeztek, hogy mi tortent, elmondtam azt annyi. Ja, a vastag szakall az sose jatszott.


42F

2019. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!