Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szègyenlem magam, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szègyenlem magam, van olyan hölgy, aki nem szeret szexelni? Szeretnèk párt találni, 1 súlyos közúti baleset miatt, kêptelen vagyok pisilèsen kívűl, másra is használni! Van itt ilyen hölgy?

Figyelt kérdés
41 ffi vagyok, felesègem elhagyott, normális, rendezett èletem van! Csak szar hazamenni munka után, az üres lakásba! Bántó szándèkkal lszi ne írjon senki!
jan. 21. 15:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem bántó szándékkal írok de nincs olyan műtét vagy megoldás amivel újra tudnál szexuális életet élni?

Sajnálom ami történt veled, de kevés nő van aki szexmentes kapcsolatot keres.

jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sajnálom.

Talán aszex hölgyet ha találsz.

jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nincs, elvileg lètezne külföldön, nagyon nagyon sok milliókèrt, tb nem finanszírozza, ès csak 50-50% a sikeressège! Annyit működik, hogy reggelente áll kb 10 percig, ami siralmas! Kaptam kártèrítèst, de az semmi a műtèt árához kèpest! Utóbbi 2 èvem csak arról szólt, rohangáltam mindenfèle orvosokhoz, vizsgálatokra, de sajnos nincs erre tuti megoldás! Már próbálltam az èletemnek is vèget vetni, persze ez sem sikerült! Nem azèrt írom, hogy sajnálkozzon bárki is!

jan. 21. 16:08
 4/29 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem találsz olyan nőt, aki otthon mondjuk szeretettel fogad, de mondjuk megengeded , hogy félredugjon mással?

Én ezt tenném a helyedben ha fix társra vágysz..

jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Keress egy aszex párt, vannak csoportok pl Facebookon
jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
4/5 lelkileg taccsra tenne!
jan. 21. 16:16
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért én mégis próbálnék megoldást keresni.

Még azért fiatal vagy,gondolom vágysz is a szexre akkor miért nem próbálod meg a műtétet akkor is ha kevés az esély rá.

Persze gondolom nagyon sok pénzbe kerül de hátha szervezetek, vagy valaki esetleg támogatna, hogy sikerüljön.

jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Kb 16 millió ft, kína, India! Orvosaim már körbejárták ezt a dolgot! Hogyne vágynèk rá! Eltudok èlvezni, csak nem áll fel, így meg semmire sem jó...
jan. 21. 16:33
 9/29 anonim ***** válasza:

Csak ez a műtét a megoldás?

Mert a merevedési zavart máshogy is tudják kezeleni, akkor is ha baleset miatt van.

Baleset miatt a párom tolószékes szexre sem volt képes, most meg nagyonis jó a szexuális életünk.

Én azért remélem megoldódik a problémád.

jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Belèm állt 1 vas, fèlig leszakadt, úgy varrták vissza!
jan. 21. 16:57
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!