Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szègyenlem magam, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szègyenlem magam, van olyan hölgy, aki nem szeret szexelni? Szeretnèk párt találni, 1 súlyos közúti baleset miatt, kêptelen vagyok pisilèsen kívűl, másra is használni! Van itt ilyen hölgy?

Figyelt kérdés
41 ffi vagyok, felesègem elhagyott, normális, rendezett èletem van! Csak szar hazamenni munka után, az üres lakásba! Bántó szándèkkal lszi ne írjon senki!
jan. 21. 15:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 1 èvig jártam hozzá, mikor vègezni akartam magammal, 2 hètig voltam intenzíven, onnan elmère vittek, 2 hónapot töltöttem ott, nemiszom alkoholt, szagát sem szeretem, de akkor 150 db mindenfèle gyógyszert vettem be, 1 üveg vodkával, csomó helyen regisztráltam, ment az ismi szèpen,de mikor közöltem a lènyeget, jött a leèpítès! Ez a karácsony borzasztó volt! Csak szeretnèk szeretni, 1 kedves hölgyet! Fordított esetben, el nem hagytam volna a felesègem, vagy a párom! De nemítèlem el ezmiatt! Balesetnèl èn voltam az áldozat, frontális karambol, a szembejövő kisodródott, sajna megengedett sebessèg 2.5x vel hajtott!
jan. 21. 22:16
 22/29 anonim ***** válasza:
68%
Én is arra szavazok hogy keres aszex nőket és az elején kozold velük mi a helyzet. Őket ez nem fogja nagyon érdekelni.
jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igen de hol keressek! Nincs ilyen oldal sehol, ismerőseim, barátaim sem tudnak segíteni, ha elmegyünk kirándulni stb, már nem is próbálkozom!
jan. 21. 22:23
 24/29 A kérdező kommentje:
Már azom is agyaltam, belèpek 1 vallási csoportba, szektába, de ott úgyis kiderülne, hogy nemvagyok vallásos, megsem lettem keresztelve! Meg barátom benne volt, nagyon agymosottak....
jan. 21. 22:26
 25/29 anonim ***** válasza:
68%

Keress rá Facebookon: Magyar aszexuális közösség


De ha társkeresőn kiírod hogy aszex nőt keresel úgy is jó. Vagy itt is kiirhatod.

jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ha itt kiírom, letiltja az oldal, mert ez nem társkereső! Fb on nèztem, köszi, megpróbálom!
jan. 21. 22:30
 27/29 anonim ***** válasza:
68%

Elég sok ismerkedés kérdést láttam már.


Fogalmad meg úgy a kérdést hogy ne legyen ismerkedős.


"Szívesen beszélgetnek egy elfogadó és kedves aszex nővel..Van itt az oldalon?" Vagy valami ilyesmi

jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen!

Aranyosak vagytok!

jan. 21. 22:45
 29/29 anonim ***** válasza:
68%
Sok sikert!
jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!