Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell szemezni? (ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Hogyan kell szemezni? (ismerkedésnél)

Figyelt kérdés

tudom nagyon hülye kérdés, ez mindenkinek alap, de én nem tudom hogyan kell, hogyan nézel bele egy vadidegen szemébe, úgy hogy az ne legyen fura vagy ijesztő?


tudom tényleg fura, de légyszi segítsetek :c


amúgy lány vagyok, ha ez fontos


(amúgy asszem van egy kis félelmem a szemkontaktustól mióta egyszer a kórházban egy őrizetlenül hagyott pszichiátriai beteggel találkozott a tekintetünk és odajött hozzánk hogy vigyük el innen, tudom szuperfura sztori de u know magyar egészségügy xd)



jan. 21. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor tudod, hogy kell! Csak legközelebb ne egy pszichiátriai beteggel csináld!
jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Semmi az egész mélyen bele kell nézni a szemébe és egy ideig követni a tekintetét, ebből érteni fog

Ha lép akkor lépni fog, ha nem lép akkor rá kell hagyni mert vagy nem tetszel neki vagy valami más gond van


Most például egy fekete hajú nő jött a múltkor valamelyik nap az utcán és egyből belenézett a szemembe össze is néztünk követte a tekintetem is egy pár másodpercig én is szemeztem vele majd ment tovább

Ennyinek elégnek kell lennie ez egy rendes flörtölés vagy kezdeményezés női részről


Tetszett is a nő egyből beindultam tőle (kivételes) de szokásosan elég ideges voltam, rossz volt a szituáció és idegesen nem lehet odamenni egy nőhöz pedig sajnálom, hogy kimaradt a dolog

jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező: bocsánat esetleg lenyomhatsz egy mosolyt is ha nagyon tetszik a fickó abból biztos érteni fog

Ha nem lép akkor vagy nem tetszel neki vagy más probléma van, akkor rá kell hagyni

jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha vonzónak találsz egy férfit (valakit) egyszerűen csak rá kalandozik a tekinteted azért mert tetszik. Mivel rá nézel, akaratlanul is a szemére terelődik a tekinteted. És ezt valószínűleg ő is érzékeli, szóval keresi a figyelő tekintetet. Vagy már alapból is téged néz, mert “ő a vadász” szóval figylemmmel kíséri a környezetét. Legtöbbször már egy olyan tekintetet csíphetsz el, amikor teged néznek, próbálnak megbabonázni, te meg ha összenéztek, elkapod a tekinteted. Ha kölcsönösen felkeletettétek egymás érdeklődését, olyankor fordul elő hogy egymásba temetitek a tekinteteket, és mélyen egymás szemébe néztek. Szóval vinzalom kell hozzá. Nem elég csak nézni. Látni kell a másikat. Olyankor még a pupilla is kitágul. Jobban szemügyre venni a másikat. Ha jól csinálod a lelkét is látod, (átvitt értelemben) és a szívéig hatol. Van az a nő/férfi, akinek egy ilyen pjllantás is elég a fellángoláshoz. Szemezni nem olyan nehéz. Nem összekeverendő a bambulással. Ugyan akkor az is cuki, ha valaki elkapja a tekintetét, és belepirul. (: 31/F
jan. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem árt ha van szemed
jan. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah basszus. Az ötösnek igaza van. Múltkor az új kontatlencsémet próbálgattam. Szóval a látásomat, és az egyik csaj azt hitte hogy bunkó vagyok, mert bámulom. Pedig észre sem vettem. Közelre látásban próbálgattam a lencsét. Szóval ennyit a jelekről. 😅
jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, csak az a baj, hogy nekem nem szoktak idegen srácok ennyire megtetszeni, ahhoz ismernem kell hogy tetszen, nekem csak jól esne ha valaki akarna velem ismerkedni szórakozóhelyen stb. csak szemezés nélkül a kutya se jön oda (nem vagyok csúnya mielőtt valamelyik barom ezt írná, meg nyilván ha az ember ilyen helyre megy kicsípi magát)


nem tudom gáz-e ha úgy próbálok szemezni hogy nem tetszik kifejezetten, hanem csak gyakorlásból, hogy ne iszonyodjak ezektől a dolgoktól

jan. 22. 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jön természetesen, a kisugárzás, vonzalom sem társul vele. Ilyenkor van az hogy a fiúk észre sem vesznek.

Máson gyakorolni sok mindent lehet, de ne okozz sérülést.

Mutasd magad, had nézzek mélyen a szemedbe. (:

jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat ha ezt meg kell kérdezni akkor ne ismerkedj
jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de én sose értettem ezt a "szemezést", pedig 35 éves vagyok (férfi).


Addig oké, hogy belenézel a kiszemelt szemébe, de utána mi a pozitív és mi a negatív reakció?

Mert 1%-ban oké, kaccsint, elmosolyodik, de ilyet alapból csak a magabiztosabb, extrovertált (vagy nagyon kiéhezett) nők csinálnak.


De 99%-ban az van, hogy félrenéz. Ezt pedig lehet bárhogy értelmezni (néha én is félrenézek, ha váratlanul ér).

jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!