Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen alacsony szint a badoon?

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltam nőként a badoora, mert pár hónapja szakítottam és most készen állok egy új kapcsolatra.

Kb. 2 órát nézegettem az adatlapokat, de azt kell mondjam: JÉÉÉZUUUUUSOOOOM!!

Komolyan ez a felhozatal 43+os férfiakban ma Magyarországon?:(((

Nem csoda, hogy sok nő inkább a magányt választja.


jan. 22. 06:17
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Mert a normális férfiak döntő részét száműzték a nők a netes társkeresőkről.


Bár az, hogy én mennyire illek bele ebbe a "normális" definícióba az filozófiai kérdés is, viszont ami biztos, hogy engem is örökre száműztek onnan.

jan. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nők terén is ez a helyzet...


Én épp most töröltem ezt a cuccot, nagyon ótvar volt a felhozatal. Csoda volt, ha találtál olyan, aki nem "white trash" kategória.


FB társkereső ugyanez.


Tolna megye.

jan. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

3 - Egyetértek a kettessel.


Voltam ezen az appon én is, férfiként. 30 éves vagyok és a nálam max. 5 évvel fiatalabbak jöhetnek szóba.


Vagy fehér hulladék volt, legalább 1-2 gyerekkel.

Vagy szimplán csúnya kategória.

Vagy valóban szép, de kb elérhetetlen. (összes nő akit elhúztam kb. 4%-a ez a halmaz)

jan. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Igen, 80% azok vannak fent, akik húsz éve se kellettek senkinek, maradékok, ők úgymond oszlopos tagok, nem is értem ha folyamatosan évekig fent vannak, mit várnak? Hogy majd akkor elkelnek?

Aki normális pasi az pár hét alatt talál normális nőt és törli magát onnan.

Normális nőből ugyanez a helyzet. A macskások, igénytelenek évek óta fent vannak eredménytelenül. A jobb nőket pár hét alatt elkapkodják.

jan. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Azok vannak fent, akik mindenhol máshol is. Nem az appon múlik.
jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy helyileg hol nézed. Én vidéki vagyok, É-Mo., itt ilyen, amilyennek leírod, és még kevesen is vannak. Bp. ezzel szemben nagyobb mennyiség és változatos "minőség". Ott is megvan ez a réteg, de mellette találsz másmilyet is, és nem csak elvétve egyet-kettőt.

A Tinder más, az a másik véglet. Ott egyszerű, hétköznapi földi halandót nehéz találni. Nagyrészt a kimaxolt külsejű, fotójú, karrierű és életű "tökéletesék" vannak.

jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, Bp n élek és amikor le volt töltve a Badoo kb egy órát akkor én is kb csak a selejtet láttam huszonéves korosztályban... Tinder ezerszer jobb :D
jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert az halott társkereső.
jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még két éve láttam az appot (haver mutatta, én nem raktam fel) és tényleg az, mint a Face társkereső, elnézést, de 80% söpredék: durván elhízott, bajszos nők, homályos, igénytelen képek, putrik, hiányos fogazat, 2-3 gyerek (25 év körülieknél), 0 végzettség stb.


A Tinder ehhez képest kész Elittárs.

jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!