Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem vagy hogy lehet az hogy ezek után mégsem érez vonzalmat? Mi kell akkor a vonzalomhoz?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel éjjel-nappal beszélgettünk mindig mellette voltam, segítettem, bármi van támogattam, bizalmat adtam neki, főztem ha kellett neki, segítettem mindenben, mégis mikor próbálkoztam nála azt mondta hogy bocsi de nem vonzódok hozzád, de mi kell akkor a vonzalomhoz ha ez kevés?
febr. 1. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Izom, kigyurt, ferfias alkat.
febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Külső.
febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Külsős abszolút nem függ a vonzalomtól ne vicceljünk már, ha külső függne akkor kihalna az emberiség nagyon kevés a vonzó férfi hacsak külsőt néznénk..
febr. 1. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. Bizony függ. És igen, a nőknek is számít. Te baratzonaban vagy és ott is maradsz.
febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hihi, ronda vagy, ennyi :P Add csak fel szépen. Legközelebb szüless szépnek, nem olyan nehéz az ^^
febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tekint rád férfiként, mint potenciális partnerként, nem vonzódik hozzád szexuálisan akkor megtehetsz bármit érte akkor se fogja érezni.
febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Buta is vagy...
febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled, hogy a segítségért, támogatásért várod a vonzalmat.
febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8.


Pedig tudhatná, hogy az a tökéletességért járna :)

febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cserekereskedelem, hogy te szolgáltatásokat nyújtasz neki, ezért cserébe ő majd jól beléd szeret. Eleve nehéz egyenlő félként és potenciális partnerként tekinteni valakire, aki a nulladik másodperctől kezdve csúszik-mászik a földön az illető lába előtt. Legyen már önbecsülésed, ember!
febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!