Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik tényező a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik tényező a fontosabb a vonzalomhoz nálatok egy fiún?

Figyelt kérdés
A jóképű-helyes arc, vagy az izmos karok, vagy a kockahas?

2016. dec. 2. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha jóképű, nem zavar hogy vekony. Viszont duci már zavarna. A kis súlyfelesleg nem, de ha mar 10+ kg van rajta, nem tartnám vonzónak.
2016. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Nálam egyebkent egyaltalan nem számit h izmos-e vagy ilyesmi, ha arányos a teste
2016. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az arcán nem tud változtatni az ember, nem úgy mint a fogyás/hízás viszonylag könnyű megcsinálni.
2016. dec. 2. 23:29
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Megválaszolom helyettük, ha már nincs bennük gerinc: pénz, népszerűség, jóképűség. Ez a három default erény.
2016. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jóképűvé csak plasztikai sebész beavatkozásával lehet válni?
2016. dec. 2. 23:42
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
JÓ KISUGÁRZÁS!
2016. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Arc.
2016. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem az arc a legfontosabb, külsőre csak annyi, hogy ne legyen betegesen vékony és alacsony

izmos karok szépek, nem fontosak, a kocka has meg egyáltalán nem fontos

2016. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Viszonylag helyes/jóképű arc, plusz jó kisugárzás!! Ez a kettő, és máris nyerő nálam. A testtel én is úgy vagyok, hogy legyen viszonylag átlagos, nem kellenek izmok. Egy kis felesleg sem baj egyáltalán, ha nem elhízott/kimondottan kövér.
2016. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek közül kell választani, akkor a jóképű-helyes arc.
2016. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!