Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegnap egész délután egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webmandolin kérdése:

Tegnap egész délután egy csajjal csevegtünk Tinderen. Este elköszöntünk, én meg most várok, hogy esetleg ír-e, hogy kiderítsem, tényleg csak jófejségből válaszolgatott, vagy esetleg érdeklem-e?

Figyelt kérdés
Egy idő után azt vettem észre, hogy én sokkal többet írok mint ő, és kb. semmire nem kérdezett vissza, mintha nem nagyon érdekelte volna. Ha ráírok nem tűnök kétségbeesettnek?

febr. 1. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezt mar buktad
febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a gyanúm, köszi a válaszod anonim.
febr. 1. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy nő nem fog neked először írni ismerkedési szakaszban. Örülj, ha válaszol.
febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ezer ilyen van


csaj fb társkeresőn külföldre utazott, nyilván tudtam hogy mászkálnak a városban ezért nem zaklattam napközben, este beszélgettünk... hétfőn jött haza, és azóta tűnt el. de úgy, hogy ő kérdezett utoljára, hogy mik a hosszútávú terveim. leírtam neki, lehet nem tetszett, de azért illett volna válaszolni. másik is eltűnt, aki meg azt írta ad 2. esélyt... hát, ez is kamu volt

febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Ő biztos nem fog rád írni.
febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De úgy sem, hogy tegnap már megtettem az első, meg sokadik lépést? Vezettem a beszélgetést, ő meg bár mindig válaszolt, kezdett egy idő után kellemetlenné válni, mintha valami kvízjáték lenne. Ezek szerint nem is nagyon érdekelte, hogy írok vagy sem, mi?
febr. 1. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az első 3 alkalommal erősen javasolt minden nap elsőnek írni, mert különben azt hiszik, hogy komolytalan vagy.


Akkor viszont egyértelműen reménytelen a helyzet, ha egy kérdésed több mint 24 órán át megválaszolatlanul lóg a levegőben.

febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Egy nap csevegés után már azt várod, hogy a nő kezdemenyezzen? Nem realis
febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kitana. ***** válasza:
84%
Második kérdés amit látok ma, amiben srácok azt várják, hogy egy kis beszélgetés után már odáig legyen értetek a lány. Nem fog írni, akkor sem, ha szimpatikus voltál neki, ha aktívan társkeresőzik, tehát jelöl vissza srácokat rendszeresen, akkor írnak neki elegen (nyilván nem napi 100-an, mint amikről itt fantáziálnak egyesek, de kap üzeneteket, lehet köztük rajtad kívül is még 1-2 normális jelölt). Amíg nem találkoztatok, örülj, ha a nevedet megjegyzi egyáltalán.
febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. :)
febr. 1. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!