Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan társkereső amin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan társkereső amin nem csak képek alapján lehet dönteni?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul, hogy nekem nem igazán mond el sok mindent egy emberről, hogy ki tesz magáról pár képet. Természetesen van olyan, hogy kB beazonosíthatod milyen lehet a másik képek alapján, de az csak egy felszínes sablon. Az a baj az ilyenekkel, hogy eleve nincs energiám/időm olyanokkal foglalkozni akikkel teljesen ellentétes az érdeklődésem. A másik pedig az, hogy rengeteg nőnek annyi a bemutatkozása, hogy : "Egy éjszakás kalandok nem érdekelnek" vagy egy instagramm felhasználó név. Hát egyik alapján sem fokozódik az embernek a szimpátiája a másik fél felé.


Tinder, Badoo és Fb társkeresőket próbáltam. Ezeken kívül valakinek más applikáció bevállt? (nem sex partner kereső értelemben)


Egy kis szavazás a végére.


Nektek elég hogy ha csak képet látsz a jelöltről egy randi appban?



febr. 3. 09:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, elég a kép, majd kiderül milyen a partner.
Nem, nem elég a kép, nincs időm arra hogy hosszú játszmák után derüljön ki hogy nem szimpatikus.
Nem gondoltam erre még.
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűbb lenne, ha mindenki írna egy bemutatkozót: milyen párt keres, mik a fontos értékek a számára, milyen hobbijai vannak stb, mert akkor tudsz szelektálni, hogy kire érdemes ráírni, nem futnál felesleges köröket. Persze a kép is fontos, mert ha nem tetszik, akkor megette a fene, de jobb lenne már bemutatkozó alapján válogatni.
febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Egy nőverő se irná ki magárol hogy az pl. Meg egy se azt hogy nemibeteg impotens. És egyse irná ki azt kapuzárásos sérült aki megcsal mindenkit. És egy se írná ki azt hogy a csaladját azert hagyta el mert neki csak kolonc a hátán a saját gyereke meg a sok teendő.


Nekem felesleges is a sok kamu sallang az adatlapokon.

febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Itt nem erről van szó.


De pl érdeklődési kör nem lenne rossz, vagy milyen stílusú az ember, mit csinál szívesen szabadidejében.


Pl nekem egy nagy "Red flag" em hogy rajongok az anime-kért. Nem jönnék össze olyannal aki utálja vagy gyerekesnek tartja őket. De pl nem titkolom hogy anime-s vagyok.

febr. 3. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Tinder és Badoo kb minden embert tartalmaz. Utána lévőkre a megkeseredett emberek mennek már. Ugyan azok vannak fent akik tinderen is voltak, csak kutyát nem találtak maguknak
febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ok, fontos a külső, az egész alapja. De pár darab jobban vagy rosszabbul sikerült kép alapján még arról sem tudod feltétlen megállapítani hogy hogy vajon tetszene-e a másik. Valahogy én is úgy gondoltam hogy mit várjak egy olyan nőtől aki még pár értelmes mondatot sem tud magáról írni egy adatlapra? Mindegy, számomra (és sok más férfi számára sem) a netes társkeresés nem működik, elengedtem.
febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül még több felesleges kör lenne futva.
febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Itt nem a kép vs nincs kép a kérdés.


Profil képpel és (értelmes) bemutatkozás nélkül vs profil képpel és bemutatkozással.

febr. 3. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Az nem jut eszedbe, hogy TE írj egy olyan bemutatkozót, amiben fontos infó le van írva?!

Leírod, hogy rajongsz az animékért, hasonló érdeklődésű nőt keresel. Stb, stb. Akinek ez nem tetszik, vagy kiesik ez alapján, az úgyse fog neked írogatni. Ha van egy rendesen kitöltött bemutatkozás, azt a többség igenis elolvassa, nem csak a képeket nézegeti.

febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem van, de nem akarok csak agyag galamb lenni, én is böngésznék, csak így sok értelme nincsen számomra.
febr. 3. 12:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer lenne annyi pénzem megfordítanám a dolgot és csak megfelelően kitöltött adatlap után engedne a rendszer képet feltölteni. Aki nem tudna 150-200 szavas értelmes bemutatkozót írni a rendszer hátra sorolná.
febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!