Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik online társkereső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik online társkereső a még párkapcsolatban élők számára?

Figyelt kérdés
A csúnya beszédet és ítélkezést hagyjuk ki ha lehet. Én lettem átverve, a férjem nem akar elköltözni, a gyerekekkel csak én foglalkozok, és még nincs felvállalva a válás a család és senki elött. Ezért az online párkeresést mellőzném. És fogalmam sincs merre mehetnék. Igazából a fiatalságomat eléggé elpazaroltam es keveset pasiztam, a férjem nem becsült meg soha, és szeretnék végre elkezdeni ismerkedni. Nyilvan nem azonnal hoznam haza és nem apukat keresek a gyerekeimnek stb... de fogalmam sincs hogyan lehet akár elvált férfiakat találni, ha az ember keveset mozdul ki, és online nem túl praktikus arccal névvel házasként virítani. (Fiatal vagyok még 30 alatt) normális válaszokat tanácsokat kérnék, üzeneteket nem kerek köszönöm.
2023. jan. 21. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha mellőzni akarod az online társkeresést, akkor milyen online társkereső érdekel? :)

ELőbb a válást kéne rendezni, mert addig normális pasi nem fog veled kezdeni. Szeretőt meg akárhol találsz, csak mozdulj ki.

2023. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit érdekellentétbe kerültél önmagaddal. :DD
2023. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nehéz a kimozdulás gyerekek munka stb miatt. Nem tudok órákra elszabadulni hetente többször. Nem azonnal komolyra vágyom, először csak randizgatni ismerekedni, végre nőnek érezni magam valaki mellett bármilyen szempontból.
2023. jan. 22. 00:02
 4/11 A kérdező kommentje:
2# igen jó megfogalmazás :D
2023. jan. 22. 00:02
 5/11 A kérdező kommentje:
+ nem tudok rögtön szeretőként funkcionálni ismeretlen emberekkel. Szóval kéne ismerkedni valamennyit.
2023. jan. 22. 00:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Létezik online társkereső"


"Ezért az online párkeresést mellőzném."


:D :D :D

2023. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.

Amit te keresel szeretőnek hívják.

És igen tudom te nem azt szeretnél. Meg vagy róla győződve hogy neked is jár a jóképű biztos egzisztenciájú művelt igényes sportos férfi aki még fingás után is kezet most és örömmel vállal be 2-3 gyerekkel mentális problémákkal ahol ő a tenyerén hordoz és újra nő lehetsz. Aha. Jó.

Ilyet nem fogsz találni. Ellenben bármelyik szexpartner keresőn akadnak majd hozzád hasonló kaliberű pasik akiknek bőven elég amit te tudsz nyújtani.

2023. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 elég nagy tévedésben vagy, nem írtam sehol amiket te gondolsz. Nyilvan tisztaban vagyok a helyzetemmel. Lehet hogy szerető a megfelelő fogalom de nekem az sem megy hogy egyik naprol a masik ember ágyába ugorjak. A gyerekeimet meg véletlenül sem kell bevállalni, isten ovjon tőle hogy a közeljövőben bármilyen férfival találkozzanak, pont elég az aki most van. És tudom hogy gyerekkel mik a kilátásaim, köszi a haszontalan választ.
2023. jan. 22. 08:46
 9/11 anonim ***** válasza:

#8-as elhiszem hogy kicsit többet gondolsz magadról de amit te keresel nem működik. Csak szeretőnek hívják. Ennyi. Kár ezt cizellálni meg köntösbe bújtatni.

Tudom azt is hogy nem apát keresel hanem társat meg sok blablabla de azért gondolj már bele milyen helyzetben vagy. Az öntudat megint kicsit nagyobb mint amennyit érsz ezen a piacon.

2023. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdésemre még most se adtal választ, azt hogy szeretőnek vagy bárminek nevezzük, most a helyzetemben teljesen mindegy, ismerkedéssel kapcsolatban kérdeztem úgy összességében
2023. jan. 22. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!