Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a valós gazdasági helyzetben ki engedheti meg a saját hitelmentes lakást szülői támogatás nélkül ismerkedéskor társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel már többször átbeszéltük ezt a témát az ismerkedés kapcsán.

Való életben ezt a hitelmentes szintet még a vállalkozóknak is nehéz teljesíteni nem hogy a normál dolgozó embernek.

Akkor ha a nők is tudják ezt a valós gazdasági helyzetet miért várja el sok nő mégis ezt ismerkedéskor mikor ők általában otthon élnek vagy barátnőkkel közös szobabérletben.


febr. 3. 23:06
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
46%

Azért várjak el mert NEHÉZ. 😀 2 út van.


1, gazdag a család és megveszik neki

2, valami iszonyat szerencséje van és piackepes végzettsége.


Hétköznapi ember - csóró családi háttérrel meg pláne nem vesz lakást manapság.


Szerintetek azért várják el a 70 kg-os férfi testet 30-50 éves ferfiaktol mert azt könnyű bárkinek elérni ? Azért mondják hogy menő a 20 centis farok mert azon akarnak szenvedve lovagolni ? 🤣 Nem! Azért kap ez elsőbbséget mert ritka és kevesebb embernek van. Azaz nem átlag. Inkább legyen rossz a szex vagy minimum kellemetlen , de elmondhatják a barátnőiknek hogy nekik alfa a pasi 20 centivel meg tiniket megszégyenítő testalkattal (pedig már negyvenes a hapsi ).

febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

"Az ilyen emberek nem tudom, minek vállalnak gyereket, ahol előreláthatólag szar élete lesz a gyereknek."

Bocs ezen jót röhögök 😆. Bar anyámék egy honapot nyaralnak meg van mindenük, sose tettek nekem felre lakásravalót, de életre neveltek és tiszteletre!

Engem se támogattak a szüleim úgy és jé abszolút nincs szar életem, mert megteremtettem magamnak segítség nélkül és erre büszke is vagyok. Többet ér ez, mint amikor a seggem alá pakolnak mindent.

De kinek mi.


Itt némelyik férfi hozzászoló meg nem csodálkozzon miért nincs nője.

Amúgy meg egy nő is minimum hogy külön él és van kocsija...alap dolog. Egy valamire való férfi el is vár ilyen dolgot egy nőtöl is.

N 31

febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
61%

"Az ilyen emberek nem tudom, minek vállalnak gyereket, ahol előreláthatólag szar élete lesz a gyereknek."


Én azt bírom amikor ilyenekkel jönnek elő több kérdés alatt, de a többi alatt meg, hogy nekik gyerek soha nem kell. De persze a gazdag pasi keresése mellé odacsapják, hogy nekik lúzer nem kell, mert gyereket is szeretnének. 😂

És gondolom ugyanazok a személyek, mert olyan sokan ezen az oldalon nincsenek pontokat nézve. Vagyis ők terjesztik a sok ökörséget. 😂


Bírom, hogy egy fodrász-autószerelő kombó semmirekellő, mert 1 gyerekük van, ha meg 3 az már még élni is minek él olyan semmirevaló.

De persze a gazdag milliomos meg nem vállal, mert annyira zsugori. 🤣

Vagy de, viszont a gyerek kaphat drága kisautót meg mit tudom én milyen játékokat, ruhákat csak nevelést, szetetetet nem.

"Furcsa" hogy pont azok a nők hoppon akik azzal takaróznak, hogy nem mindegy kivel járnak, vagy kinek szülnek. 🤣

febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!