Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder-en ha 2 nap alatt összejött 12 tiszta match?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok 30körüli tökre új az online társkeresésben.

Na most hogy szokás ezt, mindenkire ráírni vagy csak azzal kezdeni dumálni aki a külsőre jobban megfogott?

Egyszerre fent tartani pl.10 beszélgetést nekem kicsit sok.


Élőben jobban megy a kommunikáció, chat-ben kicsit nyögvenyelős (tudom hülyén hangzik).


Ha esetleg később veszek elő egy match-et? Nem gáz, hogy pl napokig, hetekig nem írtam rá a hölgyre egyből?



febr. 3. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
12 match, de milyen nőkkel? Rondákkal, "hááát, nem valami jó nő..." kategóriásokkal vagy olyanokkal, akiket kb. minden férfi jobbra húz? Nagyon nem mindegy ám.
febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Én egyszerre max 2-3 lánnyal beszélek ilyen helyzetben. Én sem vagyok nagy híve az online ismerkedésnek, ezért a lehető leghamarabb elhívom valahova. Első találkozás után, ha úgy tűnik lesz belőle valami, akkor már mással nem beszélek.


26f

febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan írhatsz most többnek is, valószínűleg nem is fog mindenki válaszolni vagy aki igen, azok közül is lesz, aki hamar lemorzsolódik. 2-3-nál több emberrel valóban nem igazán lehet normálisan beszélgetni, de reális, hogy a 12-ből kb ennyi marad.
febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkire ráírni. De ha nem írtál rájuk, miért félsz attól, hogy sok lesz? Nem is tudod. NE gondold, hogy majd mind visszaír! Nagy része kamus.
febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek is gyenge, ráadásul új vagy, szóval ettől csak kevesebb lesz.

Ha 3 hét után veszed elő, mondván, már csak ez van, szerintem felejtsd el, hogy lesz belőle valami.

febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!