Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy velem egyszintű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy velem egyszintű barátnőm hogy érzelmesebb, lelkisebb vagyok ezért nem tudok férfiakkal barátkozni és csak lány barátaim vannak? Ez nagy hátrány a nőknél?

Figyelt kérdés
febr. 5. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Egyszintű ?


Pl diploma ? Vékony a vékonnyal? Hasonló havi jövedelem?


Ne gondold hogy pocakos embernek jár csinos nő!

febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Xd ebből a szövegből nem derül ki hogy milyen nemű vagy először írni kéne megtanulni.
febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. férfi vagyok...
febr. 5. 07:59
 4/5 Kitana. ***** válasza:
64%
Ismerek én is érzelmesebb férfit és teljesen vegyes a baráti társasága, szóval te valami nagyon extrém eset lehetsz, ami igen, lehet hátrány.
febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan nő, aki pont az ilyen típusú férfiakat szereti. De ehhez azért még hozzá kell venni, hogy alapvetően azért van önbizalmad, milyen a megjelenésed, miben nyílvánul meg ez az érzékenység, sűrűn találkozol a barátnődiddel stb. Tehát önmagában az még nem gond, hogy érzékenyebb típus vagy. De biztos, hogy lesz olyan nő akit zavarni, fog hogy csak lány barátnőid vannak, főleg ha velük még tartani is fogod a kontaktot amikor már vele vagy.
febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!