Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél az érzelmi kihasználá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél az érzelmi kihasználás olyan lehet mint a férfiaknál a csak szex?

Figyelt kérdés

Többször voltam már olyan helyzetben nem helyes férfiként hogy a nő elmondta bajait, állandóan velem akart lenni, programokat akart stb. mert ilyen lelkis jófej pasit nem talált magának akihez vonzódni is tudjon ezért jó voltam én...persze kapcsolatról szó sem lehetett volna.

Szerintem a férfiak ugyanezt csinálják csak ők a testet használják nem a lelket


febr. 8. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez részéről barátság, csak te kihasználásnak éled meg, mert meg akarod baszni. Oda-vissza is működhetne, lehetne az igazi barátod neked is, de nagyon akarsz dugni.
febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez csak akkor kihasználás, ha egyoldalú és te nem számíthatsz rá. Az nem ér, hogy te barátkozol vele és kihasználásnak éled meg, hogy nem dughatod meg.


Konklúzió ebből:

Véletlenül sem vagy jófej kedves pasi, csak egy ideig megy a megjátszás hogy hátha valaki lefekszik veled.

febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

A legrosszabb az olyan pasi aki azt mondogatja hogy neki nyugodtan mindent el lehet mondani éjjel nappal bármikor, neki lehet sírni mindent meghallgat. Mert ő csak az infókat szedi ki belőled amiket aztán felhasznál később. Az igazi rendes pasi nem mond ilyet, nem fényezi magát, hanem ha felmerül egy probléma, akkor ő úgy csinálja hogy neked is jó legyen a megoldás.

Ezért ezek a lelki dolgokat kiszedők is eleve gyanúsak.

febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

#3: Vannak nők, akik nem tudnak / nehezen beszélnek a problémáikról. Nehogy már minden pasi automatikusan érzelmi manipulátor legyen, amiért szeretné, hogy tudja a másik, hogy számíthat rá.


Barátnőm nehezen beszél a gondjairól, előttem tipikus "erős, független, nekem nem kell társ" típusú lány volt és néha mondanom és éreztetnem kell, hogy számíthat rám, mert ez a fajta megnyílás lassan megy. Ettől még soha nem tudnám bántani és hozzávágni azokat a dolgokat, amiket megoszt velem.


Szóval a nem degeneráltak nevében megsértődtem.

febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
A #1 és #2 írja jól, de nagyon. Főleg a #2 utolsó mondata a nagyon igaz.
febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

MIért lenne kihasználás? AZt hitte, hogy valóban a barátja vagy, nem pedig megerőltetés neked barátkozni vele, mert csak megakarod dugni.

Itt te csaptad be, mert barátságot színleltél, mikor csak dugni akartál.

febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
4 Bocsi tőled mint nem degenerálttól, legközelebb megpróbálom úgy fogalmazni hogy ez is benne legyen.
febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező. Velem nőként előfordul, hogy más nők akarnak barátkozni velem. Akikkel megvan az összhang, azokkal barátkozom, akikről érzem, hogy csak lehúznának, és nem akarom se az ő dolgaikat hallgatni, se a saját dolgaimat megosztani velük, azoknak kedvesen és finoman megmondom, hogy nem szeretnék velük barátkozni. Ennyi az egész.
febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
1 és 2 jól írja..!
febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

édes fszom. igen, az hogy egy nő beszélgetni akar veled úgy, mint ember az emberrel anélkül hogy felajánlaná a pnáját, az tényleg olyan kegyetlen manipulatív kihasználás mint pl össze-vissza hazudni a szexért.

igazad van a nők pont ugyanolyan gonoszak mint a férfiak, sőt, igazából még gonoszabbak, és a férfiaknak nagyon rossz.

szval lehet nem ártana mostantól elkerülni a világ összes nőjét. legyszi......

febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!