Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jöjjek csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jöjjek csak azért össze idősebb férfival, mert nem találok korombelit, aki érett 20-on évesen, mint én? 21/N

Figyelt kérdés

Sok helyen látok ilyen párokat és igazából sok oka lehet..

Ez már egy alternatíva nálam, nagy kérdés viszont hogy nem e bánnám meg. 😐



febr. 13. 19:06
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Biztos, hogy érettebb vagy náluk? Az, hogy valaki viccelődik, vagy játszik nem jelenti feltétlen, hogy éretlen


Amúgy szerintem olyan pasival gyere össze, aki bejön. Ha csak az a probléma a 20-on évesekkel, hogy éretlenek, akkor se zárnám ki őket, mert tuti nem mind az.

febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Veszteni nem vesztesz vele.
febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Én javaslom neked, anyagi szempontból is!😎💷💶💵 A pénz mindig fontos, és egy idősebb 15 vagy 20év +os férfi jó esetben már anyagilag stabil! Nem kell kőgazdag, elég egy lakás átlag munka /amit szeret!/ és talán egy kocsi + közös érdeklődés 🤗 Akár egy ilyen kapcsolat egy életre is szólhat! 34/N
febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

3

Mármint a pasi élete végéig, ami a te esetedben olyan 20 év?

febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal legyél együtt akivel szót értesz. Ha találsz 20on évest akkor azzal, ha viszont csak és kizárólag idősebb férfiakban találod ezt akkor velük.
febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem látok sok helyen ilyen párokat, kevés helyen sem, de biztos előfordul. Ha a pasi 35 alatti, akkor talán hosszabb távon is esélyes lehet a dolog, de nehogy azt hidd, valaki attól normálisabb, hogy idősebb lett. Annak is bőven megvannak az árnyoldalai.
febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#1 Nem vagyok makulátlan, csak már komolyan szeretnék tervezni!


(1 és fél éve volt egy "gyerekes" húzásom, le akartam koptatni valakit, ezért jöttem össze mással.. 🫠)

febr. 13. 20:05
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Igen.

Én 34 éves vagyok és 21 éves barátnőm van pont.

Ő is azzal a problémával küzdött, hogy a korosztálya teljesen éretlen, taknyos kisgyerekek, nem férfiak. Egyikre sem tudna úgy férfiként tekinteni mint rám.

febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
#8.) Jót nevettem Pistike, késze a kakaód, menj aludni, holnap vár az ovi! 😀😆
febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

✋ jelen 29 éves férfi és nem vagyok gyerekes, sokak szerint túlságosan is komoly vagyok.


Szólva azért van alternatíva nem muszáj a 40+ kategóriába keresgélni.

febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!