Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire fontos, hogy a lány tudjon sütni főzni?

Figyelt kérdés
febr. 14. 11:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%
Alap
febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%
Olyannal ne akarj kapcsolatot, akinek ez elsőszámú szempont.
febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem, de örülnék ha tudna mert én elég jól tudok és nekem tetszene ha együtt alkotnánk néha vagy tök új dolgokat próbálnánk ki. Amolyan közös hétvégi időtöltések.
febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem
febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%

Hát valami egyszerűbbet csak tudjon elkészíteni, ne legyen balfasz. Neten recept alapján is eltudjon készíteni.

Sosem vártam el eddig se, hogy főzzön húslevest, meg a fene tudja, milyen komolyabb ételt...

febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
43%

Hát, a húsleves az mondjuk nem egy komoly étel. Nemrég kezdtem el csontleveseket csinálni, mert kell a kollagén, és meg is lepődtem, mennyire nem nagy szám. A sima húsleves meg ugyanilyen, csak gyorsabban kész.

Sok étel elég nagyon egyszerű, a neten meg annyi howto van, hogy na.

A kérdés kapcsán: azért örülnék, ha valamit tudna főzni. Pl. egy családi életet hogy képzel el, ha nem tud semmit? Mindig étterembe járnak, meg a Woltról rendelnek? Az k.rva drága ám hosszútávon, főleg, ha jönnek a gyerekek. Én szeretek főzni, de azért nem biztos, hogy mindig ráérek, meg némileg furi is, ha a feleségem nem főz. A gyerekek is jó, ha olyan példát látnak, hogy otthon főznek.

Nem egy rakétatudomány, meg kell tanulni, nem kell ettől félni.

F

febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%

Nyilván nem ezzel indítanám az ismerkedést, de hosszabb távon egy felnőtt nő azért ne zárkózzon el szerintem a konyhától. És nem kell profi séfnek lenni, pár ételt tudjon, amit szeretünk, és kész.

(6-os voltam.)

febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy a férfitól elvárják a nők az anyagi biztonságot (igen, lehet pampogni, hogy ez mennyire nem igaz, aztán menni a másik kérdéshez írni, hogy nettó 600k alatt szóba sem jöhet) úgy a nőtől is elvárható, hogy otthon rendet tartson és legyen mindig kaja.
febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%

Semennyire.


Szívesen megtanítom főznék vele együtt. Időtöltésnek is jó lenne.

febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
21%

Volt már sokszor kérdés. Engem mindig lerántottak a nagyon ráérő munkanélküli bölcsészszökevények.


Nekem FONTOS! Mert én ezzel is ki tudom mutatni a másik iránt érzett szeretetem, igen jól olvasod. Tök jól esik ez olykor visszafelé is.

Nem vagyok szakács de nincs az az étel amit ne tudnék finoman elkészíteni, a konyhai alapismeretekkel felvértezve. Nem hiszem, hogy ezért lenne olyan hülye valaki, aki szakít de én ha úgy ítélném meg akkor megkérném, hogy inkább ne is próbálkozzon majd intézem.

febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!