Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valentin-nap apropóján kérdem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin-nap apropóján kérdem: Hogy lehet, hogy a nők egyszerre szeretik a veszélyes adrenalin dolgokat és a nyálas romantikus pillanatokat?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom megérteni, hogy mit élvez egy nő azon, hogy sisak nélkül egy fellengzős bolond sofőr mellett száguldozik átlag 250-es tempóval egy versenypályán (a videó alapján marha veszélyes amit a fickó művel).

Viszont pont ezek a nők szoktak elolvadni attól is, ha az őrült, hiperaktív pasijuk egy csokor rózsával lepi meg őket az ágyban miközben romantikus vacsorára hívja el.


Nem marha ellentmondásos ez az egész? Hogyan működik a nők agya e téren? Miért jó ez nekik?



febr. 14. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te egyéni problémád ha szerinted ez nem lehet egyszerre mert ellent mondás
febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem most ment elsőnek végig ezen a pályán a sofőr. Én még csak 210 km/h mentem pályán.( Németeknél, mielőtt szó éri a ház elejét). Be kell vallanom én nagyon élveztem a sebességet. Ès a rózsát is szeretem.
febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normálisan.
febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretik a nők (már amelyik) a veszélyes és romantikus dolgokat is, mert egyik sem unalmas. A nők az unalmas pasikat nem szeretik.
febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy neked ezen mi a fura. Nem mindenki egydimenziós.
febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A kiszamihatatlan ferfiakat szeretik aki egyszer ilyen maskor olyan...
febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akikben megvan az érzelmek teljes skálája, tudod....

Mint ahogy a motoros férfiak is képesek gyorsan száguldani, később pedig virágot vinni a szerelmüknek.

De ne aggódj az ilyenek inkább egymással jönnek össze, te meg talalhatsz valaki olyat akinek elég a gép előtt ülni. Valakit aki sem motorozni nem akar, és Valentin napi romantikát sem vár.✌️

febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Motoros ferfiak a kamu szabadsag es a gyors halal szakertoi.. sokuk a 40 et sem eli meg mert feltekeredik egy villanyoszlopra.
febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Azért van ez, mert egyszerűen a nők nem normálisak.
febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!