Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kiirtani azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiirtani azt az érzést hogy az ember barátnőt szeretne?

Figyelt kérdés
Mivel nem vagyok alkalmas párkapcsolatra és csak megőrjít a vágy, valahogy meg akarok szabadulni ettől az idióta érzéstől. Boldog akarok lenni egyedül. De egész egyszerűen képtelen vagyok, mert mindenhol azt látom hogy az emberek párban vannak. Ezért akarom magamból kiirtani a vágyat.

febr. 15. 07:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem vagy alkalmas?
febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Kasztrálás segit
febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet ha te vágysz társra. Csak élni együtt azzal, hogy ott a vágy iránta. Viszont a depresszió ellen pszichológus szükséges!
febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1. Sosem volt önbizalmam, bármit csinálok egész egyszerűen nincs, hiába érek el dolgokat, hiába fejlődök, nem érzem magam "elégnek". Úgy érzem más emberek felsőbbrendűek nálam.

2. Introvertált vagyok, a szociális készségeim szörnyűek és félénk is vagyok

3. Konfliktuskerülő vagyok, határozatlan, túl érzékeny vagyok, tehát semmi férfias nincs bennem ha a belső tulajdonságokat nézzük.

4. Nagyon nehezen nyílok meg emberek előtt, hiába jártam évekig pszichológushoz, pénzkidobás volt mivel nem tudtam megnyílni egy idegen előtt.

5. Az utóbbi időben nagyon elhíztam. Ez mondjuk a többi problémához képest könnyebben orvosolható, de semmi nem ad motivációt, a rekord két hét volt, számoltam a kalóriákat, naponta edzettem, de nem voltam elég erős és utána csak még rosszabb lett. Sosem szerettem sportolni.

6. Végtelenül cinikus és pesszimista vagyok, egy jó tulajdonságom nem tudom felsorolni, ha bármi jóra gondolok magammal kapcsolatban az olyan mintha nárcisztikus lennék és öngyűlöletet kezdek érezni.

7. Depressziós vagyok, pszichiáter által diagnosztizálva, évek óta gyógyszereket szedek, de a hangulatom nem javítják hosszú távon, csak az öngyilkos gondolatokat hessegetik el.

8. Átlag alatti kinézetem van, még ha megfelelő lenne a súlyom akkor is. Átlagos magasság, kerek arc, vastag lencséjű szemüveg, nem tudok normális szakállat növeszteni, széles orr, állandóan unott és szomorú fejet vágok, az emberek gyerekkorom óta kérdezik hogy jól vagyok-e, mi a gond, a sápadt bőröm is olyanná tesz mintha beteg lennék. A tartásom feltűnően görnyedt.

9. Minden egyes hobbim egyedül végzendő, a társas tevékenységek nem érdekelnek.

10. Képtelen vagyok nyitni emberek felé, egész egyszerűen hidegen hagy hogy mi van velük.

11. Állandóan panaszkodok és kifogásokat keresek, én vagyok a leglustább ember akit ismerek, nem teszek semmit hogy jobb legyen az életem.

12. Nem keresek sokat, nettó 250k-t, nincs jogosítványom és nem is lesz, mert félek autót vezetni.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

febr. 15. 08:14
 5/25 anonim ***** válasza:
9%

Ha tudod, hogy mi a baj veled akkor miért nem változtatsz legalább pár dolgon? Nem teheti meg más helyetted! Első körben le kéne fogyni legalább egy kicsit. Sportolni, edzeni mert nemcsak lefogysz, izmosodsz hanem önbizalmat is ad!!!

"Ép testben ép lélek!"


El kéne kezdeni minimum online térben ismerkedni, barátkozni, hogy az is adjon magabiztosságot egy kicsit. Aztán olyan hobbikat csinálni ami emberek között zajlik, hogy közöttük légy. Nem kell megnyílni csak beszélgetni, hülyülni és idővel eljönne az az idő, hogy megtudsz bízni a másikban.

Majd nőkkel ismerkedni párkapcsolat céljából. Bár baráti társaságban akadna tuti legalább egy nő akivel alakulhatna valami.

Te olyan szinten lusta vagy, nem akarsz magadnak jobb életet, hogy depressziósként élsz.

De mint írtam más helyetted rajtad nem segíthet.

febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Első körben le kéne fogyni legalább egy kicsit. Sportolni, edzeni"


Világosan leírtam, nem egyszer próbáltam, de nem volt semmi motivációm és nem tudtam hosszú távon fenntartani.


"El kéne kezdeni minimum online térben ismerkedni, barátkozni, hogy az is adjon magabiztosságot egy kicsit."


Ezt rendszeresen csinálom, mégsem érzem magam magabiztosabbnak.


"Bár baráti társaságban akadna tuti legalább egy nő akivel alakulhatna valami"


Vannak közelebbi ismerőseim, de az évek folyamán egyszer sem tapasztaltam hogy akár egy nő is tekintene úgy rám ahogy én vágyom rá.


"Te olyan szinten lusta vagy, nem akarsz magadnak jobb életet"


De mégis mi a fenét tudok tenni? Néha egész nap csak fekszem, képtelen vagyok az ágyból kikelni, bármibe belekezdek három perc után abbahagyom. Egész egyszerűen semmihez nincs motivációm, úgy élem az életem hogy várom hogy teljenek a napok és aztán valamikor végre meghaljak.

febr. 15. 08:35
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

Nincs motivációd...Hogy-hogy nincs? Neked nem elég motiváció, hogy depressziós vagy? Nem lehet felfogni, hogy miért teszed saját magad tönkre. Ki lehet jönni belőle, de ahhoz qrva nagy akarat kell. Benned nincs meg és nem tudna rajtad segíteni 1000 nő se. Úgyis előbb utóbb depressziós lennél ugyanúgy. Annyira nem szereted saját magad, hogy hiába szeretne akármennyi nő akkor se hinnéd el, hogy önmagad miatt szeret!

Te vagy az életedért felelős, senki nem azért létezik, hogy téged boldoggá tegyen.

Nem próbáltad eléggé komolyan a lefogyást. Abbahagytad, mert lusta vagy. Nincs benned akarat, erő hozzá.

Na de ha nincs akkor más minek a csudának törődjön veled, vagy vegyen figyelembe mint partner?

Te neked kell elhatározni és tartani magad ahhoz, hogy akkor is megcsinálod. Évekig tartó hosszú folyamat. Nem 2 hónap alatt fogysz le, se nem nyersz önbizalmat.

febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jó, nincs bennem akarat, ezt értem, de akkor hogy legyen? Nem értem.
febr. 15. 08:47
 9/25 anonim ***** válasza:
13%

Úgy legyen, hogy nem akarsz tovább szenvedni, hogy nem akarsz tovább búskomor lenni és teszel érte, hogy ne légy az.

Nem döglesz jóformán egész nap az ágyban hanem kimész a levegőre sétálni naponta, elkezdesz sportolni. Bicikli, úszás, tenisz, edzőterem stb. stb. Fokozatosan egyre többet edzesz, nem egyszerre, nem hajszolod magad. Elkezdesz egészségesebben táplálkozni mellé.

Ami megnyugtat, örömet ad mint hobbi azzal foglalkozol. Legyen az zene, olvasás, tanulás, bármi.

Kimész emberek közé és ismerkedsz, hozzájuk szólsz nemtől függetlenül.

Akkor lesz valamennyi önbizalmad, akkor fogod jobban érezni egyre jobban.

Míg a 4 fal között posadsz addig csak méginkább depressziós leszel.

Rajtad múlik egyedül.

febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Habár nálam nem ennyire sok téren vészes a helyzet, de én is azt érzem hogy egyszerűen nem való nekem az élet. Nem érdekel semmi, maximum a nők és a szex, de azt meg elég nehéz összehozni így. Ráadásul nem is vonzódok akárkihez. Őszintén szólva nem bánnám ha pl szívrohamot kapnék de azért öngyilkos nem leszek
febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!