Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki normálisan, hogy nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Egyetemen tanulok. Van egy kb velem egy koru srác akinek feltűnően tetszem, viszont még nem mondta, de ad jeleket. Mindig mellém akar ülni, folyton párkapcsolati problémákról akar velem beszélni, vagy ha esetleg másról is beszél, akkor is csak velem akarja megbeszélni,illetve folyton el szeretne hívni bulizni, pedig már nem egyszer mondtam neki, hogy én nem szeretek bulikba járni. Amúgy rendes fiúnak tűnik, de én nem akarok párkapcsolatot. Nem csak vele nem, mással sem. Mikor szüleimtől kértem tanácsot, akkor azt mondták, hogy csak túl hondolom és csak barátkozni akar. Nem igazán tudom mitévő legyek.

febr. 15. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyenesen megmondod, hogy nem kívánatos a társasága számodra.
febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan mondd neki, ha annyira zavar a tarsasaga.
febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki hogy csunyanak találod és kopjon le.
febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Barátkozni se akarsz? Másik, hogy ő kapcsolatban van? Mert ha igen és úgy csinálja ezeket, akkor gáz. Amúgy ha nem akarsz semmit se tőle, se kapcsolat, se barátság akkor mondd meg neki nyugodtan, hogy bocsi de nem szeretnék veled baratkozni, mászkálni stb.
febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
"Nézd Béla, őszinte leszek hiába haragszol meg rám. Nem akarok veled barátkozni szóval többször ne keress engem!"
febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

Ez a szöveg jó lesz:


"Bocsi, de neked nincs lakásod, autód és pénzed szóval nem az én szintem vagy"

febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Mond meg neki őszintén, hogy nem jön be neked...
febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat a szüled is elég naivak lehetnek.
febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akármi olyat szetetne veled megbeszélni egyszerűen válaszold azt neki hogy nem a te dolgod nem érdekel oldja meg ahogy akarja.
febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb ha kedves, de határozott vagy. "Figyelj, kedves és jófej vagy, de én nem szeretnék kapcsolatot most." Ha normális, ért a szóból.
febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!