Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tetszik es facen egesz normalisan tudok beszelgetni vele de ha szemejesen beszelunk akkor mindeg hujet csinalok magambol?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha írsz neki akkor is.... :D
2014. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már hozzászokott az írásaidból.
2014. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most azon gondolkodom, hogy lehet ennyi helyesírási hibával normálisan beszélgetni.... Ha valaki rájön, kérem, írja meg! Személyesen legalább nem ejtesz helyesírási hibákat.

14/L

2014. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mr. Brown ***** válasza:
84%
Szerintem nem lyól állsz hozzá. Először is próbálly inkább éllyel beszélni vele, az élyszaka mindenkiből kihozza a lyót. Másodszor pedig hejtelen, hogy inkább a Facebookon lyöttök össze, ahejett, hogy inkább többet találkoznátok szeméjesen. Menly oda hozzá és embereld meg magad, meglátod lyól fogsz lyárni.
2014. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!