Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fèrfiak mièrt csinàljàk ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak mièrt csinàljàk ezt társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, matchelünk, beszélünk, kérdezek, érdeklődök én is, napokig megy az üzenetváltás, de nem hívnak találkozni.

Kb 5 hónap alatt 1 randim volt, a többi el sem hív csak írogat


febr. 16. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Mért van jobb nálad
febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Én se hívom e randira sok ideig, egyszerűen megnézem kihal-e a chat. Ha nem, akkor...
febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos valószínűleg nem szinglik, csak a házasélet szürke hétköznapjait akarják feldobni egy kis titkos csajozással.


Az is lehet, hogy nem merik vállalni a valós kinézetüket, mert csúnyábbak, kövérebbek, öregebbek stb mint amit mutatnak a neten.

febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem legvaloszinubb, hogy szo szerint egyszerre leveleznek ide-oda. Meg az is lehet, hogy a taktikai varakozas perceit toltik ki a tobbi uzenetvaltassal.
febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha a közelben lax, csinos vagy, beszélsz 3 nyelven, diplomás vagy meghívlak a Szecskába. Hatvanas vén trotty F
febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

3nál a pont.


Valójában rkndák vagy impotensek es nem merik bevallalni a randit, vagy foglaltak es nem is fontos egy 3.

febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Talonban tart, mert látja, hogy te érdeklődsz iránta. Ő annyira nem, ezért folyamatosan ismerkedik másokkal is. Amíg van olyan, aki rajtad kívül visszaír, addig reménykedik, hogy összejön valaki csinosabb is.
febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Mind a 3 mind a 7 válaszolónak igaza van.

A 3 válaszoló azt a magatartást mutatja, miszerint több vasat tart a tűzbe és azért beszélget közben veled hogy a STATUS QUO fennmaradjon.

A 7 válaszoló által írt meg egy virtuális petting, vagyis egy olyan férfival beszélgetsz aki tetszeni akar neked, egy szerepet játszik, de soha nem fogod megismerni, mert ez egy játék számára.

HA egy valódi férfinek tetszel az tesz is azért hogy megismerjen, az nem fog napokat várni egy randira, az megy és eléri a célját.

febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom.Évek óta használok társkeresőt,többnyire még az sem merül fel,hogy telefonszámot cseréljünk.

Szerintem az az oka egyszerűen,nagyon sok emberrel beszélgetnek.Aztán másnap jön az új,aztán holnapután is új.

Bár aki fent van,szinte teljesen alkalmatlanok a normális kommunikációra is.Nem tudnak egyszerűen egy nőhöz közeledni. 24/N

febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

lehet már azért nem képesek mert te se nyitsz, nem? Én ezen is gondolkoztam már (férfi oldalról).

febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!