Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az az idő ami még elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az idő ami még elfogadható ha nem ír?

Figyelt kérdés

Mennyi az az idő amit ti normálisnak gondoltok ha valaki nem ír vissza?

Tudom lehet valami problémája, dolga, élete de ha valaki online van és egy napig nem ír vagy esetleg több én teljesen elvesztem az érdeklődésem a másik iránt.

N



febr. 17. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Egész megbeszélés kérdése, ha csak úgy eltűnik és nem is szól, mondjuk akár fél napig is, az már nem túl bizalomgerjesztő.

Arra én nem alapoznék kapcsolatot, aki nem megbízható. Már így "kicsiben", online térben lehet tesztelni a másikat, hogy komolyan vehető vagy sem.


Nyilván minden más, ha szól, hogy 2 napig nem elérhető, mert nyaraláson van például.

febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha az eddigi szokásaihoz képest sokkal kevesebbet ír hirtelen,akkor lehet agyalni hogy van valami/valaki a háttérben
febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze az más ha szól de mondjuk akkor is furcsálom, hogy fennt van és nem ír.

Nekem olyankor elkezd csökkenni az érdeklődésem.

Főleg ha pl még meg is nézi de nem ír csak később akkor úgy érzem felesleges pazarolnom az időm.

febr. 17. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Kinek mire van igénye. Mondjuk azt, aki napi 2 mondattal meg heti 1 talival beéri attól hosszú távon ne várj túl sokat. Aki igazán érdeklődik irántad, azt úgy is érezni fogod. Persze itt sok mindent figyelembe kell venni, pl a másik munkája is mit tesz lehetővé, kinek mennyi szabadideje van stb,de leginkább azt nézd, hogy neked mi fér bele abba, amit még komolyan tudsz venni
febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez eléggé egyéntől függ, hogy dolgozik, mennyyir eirogatós, stb, de ha egy napon belül nem válaszol normál körülmények között, akkor nyugodtan lehet hanyagolni. Ő is ezt tette.
febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Látta de nem ír, szerintem ez már akkor hanyagolható.
febr. 17. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenesebb dolog rákérdezni, vagy megbeszélni a dolgot, mint ignorálni.

Én nagyon ocsmány dolognak tartom, legalább te legyél emberibb, ha már a partnered erre nem képes.

febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Te is tudod a választ, csak megerősítést vársz a kérdéssel.

Ha valakit érdekelsz az keres. A többi csak mellébeszélés.

febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdeztél vagy írtál valamit konkrétan, amire nem reagál?
febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen én voltam az utolsó aki írt neki, kérdezett.

Egy nap után most visszaírt de olyan semlegesen hasonlóképp válaszolok én is. Kedvelem de én mintha több figyelmet adnék neki mint ő nekem.

febr. 17. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!