Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek felszínesség, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felszínesség, ha számít milyen magas egy nő?

Figyelt kérdés
Fordítva persze alapnak veszik a nők, hogy a férfi magasabb legyen náluk és a társadalom is ezt tekinti normának. Én is elég magas vagyok (188 cm) és volt már alacsonyabb, 159 cm-es barátnőm is, akivel végül nem emiatt szakítottunk, de mindig is a magasabb nők tetszettek, nekem sokkal impozánsabbnak tűnnek. A barátaim szerint ez nem fontos szempont, el kell engedni és nagyon aranyosak az alacsonyabbak is, de én valamiért úgy érzem fontos. Tánc közben is sokkal kényelmesebb, ha csak egy olyan 10-15 cm-el alacsonyabb, nem 30-cal.

febr. 19. 11:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem felszínesség.
febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Teljesen normális, ha preferenciái vannak az embernek, mindegy milyen nemű, amíg nem totál irreálisak.
febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem. (157 cm vagyok.)


Felszínesség az, amikor CSAK valamilyen külső tényező számít.

febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%
Annyira felszínes ez, mint a nőknél az, hogy magasabb legyen náluk x cm-rel a pacák.
febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 170 től tetszenek a karcsú nők. 181 cm vagyok. Ez normális dolog sztem
febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Abban igazuk van, hogy nem a magasság fogja eldönteni, hogy ki mennyire illik hozzád párkapcsolat mentén. Hiába nem kell hajolgatni ha mégse paszoltok. Úgyhogy jó ha nyitott szemmel jársz.
febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

Felszínes szó jelentése:

"A dolgok mélyére nem hatoló, elmélyedni nem tudó, csak a külsővel, a látszattal törődő személy."


Hogyha neked kizárólag a külső és látszat fontos, akkor felszínes vagy.

febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Nekem inkább a kék szemek tetszenek, de attól még volt barna/zöld szemű társam. Mert úgy gondolom, hogy nem minden a kék szem. Ha szerinted csakis a magas nők érnek valamit akkor ja felszínes vagy.
febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondolom felszínességnek, ha mondjuk emellett azért az emberi érték is fontos neked.

Amúgy nekem magas nőként az a tapasztalatom, hogy magasabb férfiak is általában jobban szeretik az alacsonyabb nőket (mondjuk 170 alatt) és inkább hátrány, ha minél magasabb egy nő. Nyilván van kivétel.

febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak akkor felszínesség, ha egyedül a külseje számít. Azzal nincs semmi gond, ha van egy eseted, mindenkinek van. Persze minél több elvárásod van, annál nehezebb lesz találni megfelelő személyt, szóval érdemes reális szinten tartani őket és nem mindenáron ragaszkodni mindenhez, de amúgy nem baj, ha neked számít egy nő magassága. Pont ugyanolyan jogod van hozzá, mint egy nőnek azt mondani, hogy inkább magas férfival ismerkedne.
febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!