Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek felszínesség, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felszínesség, ha számít milyen magas egy nő?

Figyelt kérdés
Fordítva persze alapnak veszik a nők, hogy a férfi magasabb legyen náluk és a társadalom is ezt tekinti normának. Én is elég magas vagyok (188 cm) és volt már alacsonyabb, 159 cm-es barátnőm is, akivel végül nem emiatt szakítottunk, de mindig is a magasabb nők tetszettek, nekem sokkal impozánsabbnak tűnnek. A barátaim szerint ez nem fontos szempont, el kell engedni és nagyon aranyosak az alacsonyabbak is, de én valamiért úgy érzem fontos. Tánc közben is sokkal kényelmesebb, ha csak egy olyan 10-15 cm-el alacsonyabb, nem 30-cal.

febr. 19. 11:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Vaaagy több az alacsony nő, mint a magas?
febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
16%

Nekem is 170-től nő a nő. Az alatt gyerekek. Nyilván 168 még belefér.


185 felett viszont zsiráfok.


184cm incel

febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 shortcel165 ***** válasza:
0%

Az.


Nekem tökmindegy, hogy milyen magas egy nő, a belső értékek sokkal fontosabbak!

febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felszínes, mindenkinek van egy ízlése, amiről nem tehet és nem is kell megerőszakolnia azt és olyanokkal ismerkedni, összejönni, akik nem tetszenek neki. Nyilván ha ennek ellenére megtetszik egy alacsony nő, az tök jó, de akkor úgyse fogod elhajtani, hiszen valami megfogott benne a magassága ellenére (ahogy a volt barátnődben is, gondolom). Ha meg ez egyáltalán nem a te világod, teljesen kizáró ok, az sem baj, amíg kulturáltan tudsz megnyilvánulni, nem úgy, hogy “nekem nem kellenek a törpék” és társai.
febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24 voltam, amúgy alacsony nő vagyok, úgy mondom mindezt. Nem gondolom sértőnek, ha valakinek nem tetszem bármilyen tulajdonságom miatt, csak ha nem tehetek róla, akkor ne bántson emiatt, mindig is ezt gondoltam. Természetesen én sem bántottam meg soha senkit, ha a külseje nem jött be, mert azon nem feltétlen tud változtatni meg nem is gondolom normálisnak, hogy valaki átalakítsa magát egy másik ember kedvéért. Nincs meg a kémia és kész, ezt szerintem te is nyugodtan mondhatod, kérdező.
febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A nőknek egyáltalán nem fontos a magasság...



... ameddig a férfi magas. :D

febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!