Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnak a nők elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak a nők elhízott csúnya férfiakhoz vonzódni? Lehet mégis a személyiség jobban számít a nők többségének?

Figyelt kérdés
Szerintem 30 feletti férfiak legalább fele nem vonzó kategóriába tartozik, alacsonyak, elhízottak, nem helyesek, kopaszodók, ilyen olyan külső hibákkal rendelkeznek. Esedékes módon a legtöbben mégis kapcsolatban vannak.. tehát lehet mégis a belső számít inkább....
febr. 21. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nahát, végre valaki rá jött :D
febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Volt párom vagy 150 kg volt. Megfogott a személyisége.

Mostani párom, kb 100 kg. Kopaszodik, pedig csak 33 éves. De nagyon szeretem őt

febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Inkább az egzisztencia. Ezt nőként írom, csak nekem nincs gyomrom hozzájuk, de tök helyes, csinos kis nőket látok ilyen faszikkal, ők képesek megalkudni, cserébe nem fáj a fejük sem a jelenben, sem a jövőt illetően, hogy mi lesz... Nem kell ehhez óriási vagyon, egy középosztálybeli, de stabil szint már elég tud lenni sokaknak. Ne a gyakoriból indulj ki, ahová magasan képzett, jól kereső nők írogatnak, akik szerint vannak ők meg van a másik véglet, akinek 0 végzettsége van és kb. közmunkás. A valóságban a legszélesebb réteget azok a nők teszik ki, akiknek van egy nem brutál piacképes végzettségük, de azért nem is 8 általános vagy csak érettségi, meg egy olyan munkájuk, amivel nem keresik szarrá magukat, de mégsem minimálbér.
febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Magyarországon egzisztencia?? Ilyen jó a Fidesz? Szerintem az emberek nagyon lent vannak sajnos
febr. 21. 08:34
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Van olyan,amikor a kapcsolat alatt pusztul le a ferfi a kocsmazastol cigizestol szemet etelektol. Ha meg elkezd undoritoan is viselkedni,biztos lecserelik,megnyugodhatsz.
febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
4: Pont emiatt sokaknak már az is valami, ha a lakhatás miatt nem kell idegeskedni. Vagy az autó miatt. Nem kell szurkolni, hogy nehogy szervizelni kelljen az autót vagy megsérüljön egy balesetben, vagy nehogy beszarjon a mosógép... Meg sokkal jobb, ha nem csak simán van egy fedél az ember feje fölött, hanem az a sajátja (esetleg élhető törlesztőjű hitellel), és a rezsin túl gond nélkül telik karbantartásokra, állagmegóvásra, szépítgetésre stb. Ha nem kell rettegni egy átmeneti munkanélküliség miatt, ami sok nőnél, ha gyerek is van, elég gyakran előfordul és ha nincs szerencséje, el is húzódik hosszabb ideig.
febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akiknek bejonnek az ilyen férfiak valamiért. Van egy barátnőm, ő is egy eléggé elhízott pasival van együtt. A csávó ronda is, én bottal se. Nekik meg most született gyerekük, tok boldogok. A lány csinos, nem extrém jó nő, de a pasinal sokkal jobb. Régebben halálra szivattak a jopasik, szerintem az a pozitívum q mostanában, hogy nagyon szereti, megbízható, családcentrikus. Amúgy intelligens, jó humorú pasi, az is vonzó tud lenni. Ezek nem ilyen egyszerű dolgok, hogy akkor most külső vagy belső számít. Attól is függ, hogy milyen elmélettel, mikor találkozol valakivel! Lehet, hogy 10 évvel ezelőtt szoba se állt volna vele, most viszont meg tudta szeretni. Ja, és tuti nem q pénzéért van vele, átlagos egzisztenciával rendelkezik a srác.
febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elmélettel=előélettel
febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Napi álmodozó incelke
febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem 30 feletti férfiak legalább fele nem vonzó kategóriába tartozik, alacsonyak, elhízottak, nem helyesek, kopaszodók, ilyen olyan külső hibákkal rendelkeznek."

A válasz: a 30 feletti nők is. Az ember egyszerűen megtanulja, mi az, ami reálisan elérhető számára az életben és megtanul kompromisszumot kötni.

febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!