Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az igazság a nők valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság a nők valódi személyiségével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy Tinderen a nők brutális előnyben vannak a férfiakhoz képest, emiatt nagyon erősen szelektálják a férfiakat, aminek következtében sok férfi kiesik a piacról.


Ez nem a nők hibája. Van több lehetőségük és kiválasztják a legjobbat.


Amiért viszont kifejezetten a nőket okolom, hogy YT videók és a saját Tinder tesztjeim alapján is úgy tűnik, Tinderen a nők kizárólag a férfi kinézete alapján választanak, az összes többi szempont vagy másodlagos.. vagy olyan példa is van YT -n, ahol a jól kinéző férfi pedofilnak/sorozatgyilkos őrültnek adja ki magát és még így több matche van, mint az átlagos rendes férfinak.


A kérdésem az, hogy miért különbözik ennyire az, amit a Tinderen látunk attól amit a valóságban mondanak az emberek?



febr. 4. 14:20
A kérdező szavazást indított:
A Tinderen az ilyen felszínes nők vannak többségben, mivel a rendes nők nem használják annyira az appot.
A nőket a Tinder teszi ilyenné. A Tinder megörjíti a nőket, a való életben viszont normálisak.
A nők a való életben is ilyenek voltak mindig is. A Tinder csak megmutatta az igazságot.
12 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Megint a köztudott incel.
febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

"Tinderen a nők kizárólag a férfi kinézete alapján választanak"


Az appon, ami a pofádat dobja fel, a pofád alapján választanak. Hát bizony, ez rejtély.

febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

"Tinderen a nők kizárólag a férfi kinézete alapján választanak, az összes többi szempont vagy másodlagos.."


De hát a férfiak is külső alapján döntenek. :DDD

febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Ti pasik is válogattok. 45 kg feletti nő nektek már kövér.
febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Én ezért hagytam abba a netes ismerkedést, mert a kinézet alapján szelektáltam. Élőben meg talalkoztam valakivel, akit ha a neten látok, tuti nem kezdek el vele beszélgetni, de élőben nagyon megtetszett.
febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
25 felett meg öreg.
febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
#4: Nem tudtam, hogy kövér vagyok 46 kg-mal. De jó, az ember mindig "tanul" valamit.
febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Mert mit lát meg minden ember a másik emberen?? A kinézetét!

Ha nem szimpatikus, nem az ő ízlésének megfelelő (ez mindenkinél relatív) akkor úgysem fog összejönni! Ha nincs meg a vonzalom, nincs párkapcsolat!!!

febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

"Köztudott" -> a sggemmből húztam elő.


És mondd, a férfiak mi alapján választanak a Tinderen?

febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9: Nálam amíg válogattam Tinderen és a való életben is nagyjából ezek számítottak:


- A legfontosabb a “közös pontok” voltak. Tehát például ha ugyanazt a zenét szereti, mint én, ugyanaz a hobbi, ugyanaz a karrier cél. Ezek nálam mindig is plusz pontot jelentettek, illetve minuszt ha nem voltak meg.

- Nagyon fontos volt még a nő személyisége. Itt is az volt a fontos, hogy passzoljon az enyémhez. Ne legyen túlzottan introvertált “furcsa” lány, ugyanakkor a társaság középpontjában lévő nők sem tetszettek.

- Fontos volt, hogy a nőnek céljai legyenek az életben. Ha fizikusnak készül, az nagyon erős plusz, ha műkörmösnek akkor erős minusz.

febr. 4. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!