Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítás után egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egy évvel újrakezdhető egy párkapcsolat? Lányok, volt már, hogy belementetek ilyenbe? Hogyan lehetne sikerre vezetni?

Figyelt kérdés

Nem vesztünk össze, csak úgy éreztük, hogy valami hiányzik, nehézkes a kapcsolat, ezért különváltunk közös döntéssel.

Én viszont már bánom, szeretném újra megpróbálni. Alapvetően jól kijöttünk egymással, sok a hasonlóság közöttünk.

32/F



febr. 22. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen, ugyan azok a problémák előjöttek és a hozzáállásunk sajnos maradt a régi.
febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jó szokott az ilyenből kisülni
febr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Inkább gyere össze velem😘
febr. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél év után kezdtem újra az exemmel. Minden a régi: ugyanazok a problémák, ugyanazok a nézeteltérések... Harmadszor már nem fogom újrakezdeni.
febr. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó már elment. Keress új nőt
febr. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes.
febr. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nőként engem dobtak, másodszor ugyanez volt, csak akkor már nem volt képe szemtől szembe szakítani, Inkább elsunnyogta. Mindezt úgy, hogy egyébként nekünk is jó volt a kapcsolatunk előzőleg.

Szóval összességében nem érte meg.


25N

febr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet szerintem.

Ha egyszer már valami elromlott, az sose lesz újra hibamentes.

febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, ne tedd! Először minden szép lesz, örülsz majd, hogy milyen jó vele lenni megint, de kis idő múlva előjönnek ismét a problémák. Csak felszakítod a sebet, ami gyógyulóban van, még egyszer elengedni még jobban fog fájni, kíméld meg magad ettől!!! Persze van néhány kivétel, mikor sikerül újrakezdés után együtt maradni, de szerintem az esetek 99%-ában nem. A döntés a tiéd, de eddig a nem győzött, a tapasztalatok nem hazudnak.
febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Igazából fickó vagyok és idősebb. Nekem ennél sokkal nagyobb bajom volt párom mentális problémájával és szószkeverő társasággal, 2 évre szedtek szét minket, kihasználták párom problémáját. Én megmentettem, senki nem tette volna meg. Össze is költöztünk. Már az eltelt fél év jobb, mint amilyen annak idején 1 év volt.

Úgyhogy minden attól függ, hogy mekkora volt a probléma és mennyire tudtok éretten egymáshoz állni.

febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!