Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mi nem illünk össze ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi nem illünk össze ?

Figyelt kérdés

Egy introvertáltabb sráccal ismerkedem/tem, de valami hihetetlen idegesítő, hogy 2,5 év után jutottunk el ide:


Kérdeztem tőle:


Jól vagy ?


Válasz:


Nem, fáj a fejem.


Aztán se kép, se hang.


És unom már!



máj. 17. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"unom már!"

Akkor mit gondolsz, összeilletek? Jó ez nektek? Boldogok vagytok együtt?

máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet két és fél évig csak ismerkedni? Nem is találkoztatok még?

Egyáltalán láttátok egymást legalább video hívásban?

máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nekem fogalmam sincs, hogy ő mit érez, ugyanis nem kommunikál szinte semmit.


Mindig bízatnom kell, mert ő nem képes kinyitni magától a száját.

máj. 17. 14:36
 4/13 A kérdező kommentje:

De találkoztunk, csak ő még mindig nem bízik bennem, de olyan emberekben viszont igen akik meg sem kérdezik tőle, hogy mi újság.


Én meg mindig igyekszem keresni.

máj. 17. 14:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De ebben neked mi a jó? Miért fektetsz ebbe bármennyi energiát? Szerintem ez egy halott dolog. Keress valakit, akit érdekelsz,mert őt tuti nem.
máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy sinastry chart-et és utána mérlegelsz, hogy kell-e neked az, ami a kapcsolatotokban van, vagy nem éri meg elpazarolni rá az életed.

Felnőtt emberek maguk döntenek a sorsukról.

máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazából azért mert reménykedem, hogy jobb lesz, mert az elején tök rendes volt velem, keresett, írt, de mostmár látom.


Ez egy debil barom!

máj. 17. 14:42
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
2.5 évig hova reménykedsz? Nem is értem mi van a fejedben! Biztos vannak tök jó tulajdonságai amikért oda vagy, vagy kellenének neked, ha 2.5 évig vársz! 2.5 hónapig se kell várni valakire ha nem kommunikál veled. Hahó! Remélem még 20 éves se vagy, azért nincs erről tapasztalatod. Offold le és kész.
máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán se kép, se hang."

Megkérdezted, hogy mitől fáj, és mi segítene rajta?

Debil barom? Akkor nem kérsz belőle tovább. OK, megoldottad.

máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
De tényleg, mit kellett volna még írnia? Itt nem te következtél volna további kérdésekkel? Mitől? Mióta? Vettél be valamit?...
máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!