Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer kitörne az incelfor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kitörne az incelforradalom, akkor milyen módon lehetne a tömegeket az incelek ügye mellé állítani?

Figyelt kérdés

A modern dating market sajátosságai és az elvetemült feminizmus nyomán a fejlett világ elképesztő ütemben termeli ki az újabb és újabb sikertelen fiatal férfiak tömegeit.


Nem elég, hogy a legtöbb incel egyáltalán nem tehet a sikertelenségéről, a többségi társadalom leginkább ellenségesen áll az incelekhez, magát a válságot, mint létező és egyre súlyosabb problémát pedig tagadja.


Bár a legtöbb incel nem agresszív és nem radikális, de törvényszerű, hogy itt előbb-utóbb egy óriási megmozdulás várható. Ha ez megtörténik, akkor mik lehetnek azok a közös pontok, mi az az erkölcsi minimum, amelyekkel a normik többségét, a kevésbé intelligens, alapvető empátiával és érzelmi intelligenciával láthatóan nem igazán rendelkező, és a témában különösen tájékozatlan tömegeket is el lehet érni, és meg lehet majd győzni?



febr. 23. 13:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/207 anonim ***** válasza:
93%

Ha lenne is egy ilyen "forradalom"

valószínűleg csak addig tartana amíg ki nem kötnék a netet az incelek pincéjéből.

febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/207 anonim ***** válasza:
76%
😆😆😆😆
febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/207 anonim ***** válasza:
90%
De ha MGTOW, akkor miért nem mentek már? Minek neked nő, ha a saját utadat járod, te tök?
febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/207 anonim ***** válasza:
93%

"Nem kovetjuk oket semmilyen social platformon, OnlyFans-en foleg nem. Ezzel kihuzzuk a meregfogukat"


Ja, értem. A te célcsoportod az insta és egyéb modellek. Számuk elenyésző a munkahelyen dolgozó nőkhöz képest.

Megint sikerült hülyeséget írnod.

febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/207 anonim ***** válasza:
85%

Nem azért de igenis a ti hibátok hogy nem vagytok vonzók se kívül se belül. Ráadásul annyi eszetek sincs hogy lejebb adjatok az igényeitekből mert brühbrühbrüh nektek nem tetszik az elhízott nő nem tudtok hozzá vonzódni. Képzeld csak egy nő se tud mindenkihez. Vagy mit vártok? Tökéletes nőket kapjatok kézhez akiket éjjel nappal erőszakolhattok ingyen?

Amúgy meg én nő vagyok boldog egyedülálló 1 macskával. Lenne lehetőségem pasira de minek? Gyereket nem akarok, én kb 10 perc alatt elmegyek magamtól (egy pasim bolt akivel eltudtam menni ami nagyon kevés a többi le se szarta hogy mi lesz velem), magamra keresek sokkal több pénzem marad mint kapcsolatban sőt magamra költhetem ami megmarad, nem féltékenykedik senki, nem akar szabályozni senki, nem kell egy büdös faszi szaros alsógatyáját mosnom, több időm van magamra.

Ja és mondok egy titkot amikor chadekkel jártam sokkal jobb volt mint amikor csúnya faszival. A csúnya faszik mindig hisztikéztek hogy ne ezt vegyem fel mert túl vonzó,biztos baszni akarok, próbáltak leépíteni.

febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/207 anonim ***** válasza:
94%

"le kell szamolni azzal a teveszmevel, hogy a nok az "embertarsaink"


Neked orvos kéne és egy zartosztaly 🤣


Soha. Értsd soha nem lesz nőd, mert hányinger a belsőd.

febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/207 anonim ***** válasza:
90%

"NEM! Nincs olyan hogy "alapveto" jog. Minden jogot ki kell erdemelni."


Na pont ezért nincs nőtök. Végre igazat szóltál. 😂🤣🤣🤣🤣

febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/207 A kérdező kommentje:

#55 A legtöbb incel simán csak eljutott arra a pontra, hogy úgyis mindenképpen esélytelen, ezért a csúnya nőket ugyanúgy semmibe veszi, mint ahogy rajta is átnéztek egész életében. Ez már reakció, senki (na jó, a legtöbben) nem úgy kezdte, hogy gyűlöli a nőket.


Az előbb írtam, hogy diplomával a kezében már a legocsmányabb nő is elhiszi, hogy a legjobb férfiaknál is lehet esélye. Ez a tévedés az, ami leginkább felborítja az egyébként is problémás párkapcsolati piacot.


#37 Igen, a férfiak döntően a külső alapján választanak. A nők a külső (és száz másik szempont) MELLETT vagyoni helyzet, végzettség és státusz alapján, felfelé választanának. Vagy kiszállnak. A hipergámia nem csak, de leginkább a nőkre jellemző a társkeresésben. Ne vicceljünk már, hogy itt megkérdőjelezzük a nyilvánvaló arányokat.


"egy csúnyácskább, de képzettebb nő szeretné, ha a párja is képzett lenne (vagy fordítva), ezzel meg szerintem nincsen gond, ésszerű elvárás"


Jó vicc. Ezzel szemben a valóság:


"A legnagyobb különbség ekkor a 25–39 éveseknél volt érzékelhető, ahol a diplomával rendelkező nők aránya 37,8 százalék, míg a férfiak esetén ez az arány 25,9 százalék."


[link]


És ez még nem is fedi a teljes, reális képet, mert a diplomás férfiak nagyjából fele tipikus ronda /kocka, tehát még közülük is sokan incelek lesznek, minden mástól függetlenül. Nem túlzás, hogy ha kétszer ennyi diplomás férfi lenne, az sem lenne elég, ennyire elszálltak még a legalja nők igényei is. Akárhonnan nézem, itt a tények nem a férfiak ellen szólnak.

febr. 23. 22:29
 59/207 anonim ***** válasza:
85%
És? Kit érdekel?
febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/207 anonim ***** válasza:
89%

"A legtöbb incel simán csak eljutott arra a pontra, hogy úgyis mindenképpen esélytelen, ezért a csúnya nőket ugyanúgy semmibe veszi, mint ahogy rajta is átnéztek egész életében."


Nyafoghatsz itt össze vissza de egy szép nőt nem vennél semmibe. Kifigásokat gyártasz mert nem lenne gusztusod egy csúnya nőhöz. Hát képzeld nekünk szép nőként meg nincs gusztusunk egy csúnya férfihoz hiába remegsz.

febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!