Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer kitörne az incelfor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kitörne az incelforradalom, akkor milyen módon lehetne a tömegeket az incelek ügye mellé állítani?

Figyelt kérdés

A modern dating market sajátosságai és az elvetemült feminizmus nyomán a fejlett világ elképesztő ütemben termeli ki az újabb és újabb sikertelen fiatal férfiak tömegeit.


Nem elég, hogy a legtöbb incel egyáltalán nem tehet a sikertelenségéről, a többségi társadalom leginkább ellenségesen áll az incelekhez, magát a válságot, mint létező és egyre súlyosabb problémát pedig tagadja.


Bár a legtöbb incel nem agresszív és nem radikális, de törvényszerű, hogy itt előbb-utóbb egy óriási megmozdulás várható. Ha ez megtörténik, akkor mik lehetnek azok a közös pontok, mi az az erkölcsi minimum, amelyekkel a normik többségét, a kevésbé intelligens, alapvető empátiával és érzelmi intelligenciával láthatóan nem igazán rendelkező, és a témában különösen tájékozatlan tömegeket is el lehet érni, és meg lehet majd győzni?



febr. 23. 13:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/207 anonim ***** válasza:
7%

90


Alacsonyabb a testzsírom mint neked töki! Ez 1000 %!

febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/207 anonim ***** válasza:
100%
Incelek ha ennyire szexhiányotok van miért nem mentek prostizni?
febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/207 anonim ***** válasza:
92%
Mert azért fizetni kell és csorok.
febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/207 anonim ***** válasza:
13%

92


Nem szexhiány az elsődleges probléma. Hanem, hogy nincs ingyen rendszeres szex.

febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/207 anonim ***** válasza:
5%

"Mondanom sem kell, nem az után kell orientálódni amit a nő mond hanem amit tesz!"



Lenyegeben ez a blackpill-tudatossag kvintesszenciaja.



[link]



Kis olvasnivalo ☝️☝️☝️ , engem ez inditott el a blackpill utjan.



39F incel

febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/207 anonim ***** válasza:
76%
Agymosott.
febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/207 anonim ***** válasza:
0%

95


Hú, brutálisan jó cikk. És ami hihetetlen, hogy 2011-ben írták.

febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/207 anonim ***** válasza:
7%

#97



Igen, aranyat er. Egybol ertheto, hogy a nok mit miert tesznek.



39F incel

febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/207 anonim ***** válasza:
0%

98


Igen. Amúgy igaz amit a nők akarnak, hogy legyen kedves, figyelmes stb, csak nem mindegy, hogy kitől kapják ezeket, a férfiak mely csoportjától. És mondani sem kell, hogy attól a csoporttól, amely megfelel a szexuális vonzalmi paramétereknek, vagyis a testarány-vállszélesség-állkapocs-koponyaforma paraméter szempontjából megfelelő!

febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/207 anonim ***** válasza:
85%
Végig olvastam és maradjunk annyiban, hogy ti elmebetegek vagytok. Ezért nincsen nektek nőtök, mert azt hiszitek, hogy csak úgy jár nektek az ingyen rendszeres szex. A szex egy párkapcsolatban is beleegyezésen alapul. Ha én nőként nem akarok szexelni akkor nem is fogok. De ez fordítva is igaz. Ha a férjem nem akar, akkor nem szexel velem. Olyan aberrált beteg dolgokról fantáziáltok, hogy minden nő nemű elkerül titeket. Okkal. Ilyen kattos hülyegyerekekkel én sem álltam szóba soha, és nem azért, mert azt hiszem magamról, hogy én vagyok az atya Úristen. Egyszerűen csak elmebeteg gyökerekkel nem kezdek semmilyen formában. Van elég problémám az életemben. Eszemben sincsen még egyet mellé csapni. És ezzel a legtöbb nő így van.
febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!