Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy hogy a nőknek jóval nehezebb az ismerkedés, mert eleve jóval több a csinos vonzó nő mint a helyes pasi és nyilván mindenki hasonló kategóriába szeretne párt találni, valamint a jó pasik általában csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés
febr. 23. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Rosszul látod én szerintem, mert a legtöbb pasas kinézetet nem nézve csakis testiségben, vagy jólétben gondolkodik. Ha közbeszól a szerelem akkor némelyik másképp áll a kapcsolósdihoz és ennyi. A nőknek nem azért nehéz társat találni, mert a férfiak között kevés a jóképű hanem azért, mert még az alapot se hozzák, amit kéne.
febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez annyira igaz, hogy redditen sokszor olvasom ezt biszexuális nőktől és férfiaktól. Ki lenne ebben hitelesebb, mint azok, akik mindkét nemhez vonzódnak.
febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

" több a csinos vonzó nő ..."

Hol?

febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki azt lat,amit eszre akar venni. Ez pszichologia. Kutatasok vannak errol. Gyad tudat wlatt raal az x dolog figyelesere es azokat veszed eszre inkabb.
febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

naponta vagy 5x felteszitek ezt a kérdést.


Találj ki újat.

febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"130-cal a Budapest-Hatvan-Budapest kört 45 perc alatt lehet megtenni, 115 km/órás átlagsebességgel. Sajnos volt egy rövidebb sávelhúzásos terelés, amihez sebességkorlátozás is járt, ezért a csekélyebb átlagsebesség. A megtett út hossza 87,63 km lett, az átlagfogyasztás pedig 22,3 kWh. "
febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

"Csak én látom úgy hogy a nőknek jóval nehezebb az ismerkedés"



Jol latod. 13 evesen mar az apja korabeli faszik elkezdik fogdosni (rosszabb esetben tobb minden is tortenik), utana kb. minden faszi zaklatja oket, 18-30 kozott tul sok lehetoseguk van, a boseg zavaraban altalaban rosszul valasztanak, aztan valas, egyedul maradnak a gyerekkel, aztan mar a kutya nem piszkalja oket, max. uritozsaknak kellenek par lepukkant 50-es faszinak, de azoknak is csak azert, mert nincs jobb.



En meg 3/10-es uglycel faszikent is orulok, hogy nem nonek szulettem......



39F incel

febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem,jól látod. Alig van helyes pasi,ellenben sok szép nő van, akármerre megy az ember. Nőből is eleve több van, szóval a pasiknak van miből válogatni
febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak te látod úgy.
febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az olyan szép nőknek nagyon nehéz, akik nem gold diggerek hanem magukhoz hasonló Szép férfit akarnak, a gazdag és ronda helyett. Mert a szép de nem gazdag férfiaknak Sajnos eszébe sem jut hogy egy hozzájuk hasonló szép nővel legyenek mert tudjak hogy ok a pénzre mennek

Ezért a szép férfiak általában helyes szomszéd lány kategóriával vannak

febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!