Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valahányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valahányszor felnézek ebbe a kategóriába (társkeresés, randi) mindig elfog a letargia és előtörnek az öngyilkos gondolataim?

Figyelt kérdés
Most nem egy konkrét kérdés miatt, hanem általánosságban szinte mindig olvasok egy olyan kérdést ami engem is érint (magasság, testalkat, karrier, fizetés, egzisztencia stb.) és amikor kommentek formájában olvasom a csajok igényeit, ideáljait, elvárásait (természetesen azokét akik nem ferdítenek, hanem tök őszinték), akkor mindig eszembe jut, hogy én milyen qrva messze állok ezektől a tulajdonságoktól/állapotoktól és legszívesebben megölném magamat, hogy ne kelljen tovább kínoznom/hitegetnem/őrölnöm magamat. Főleg ezek a magassággal kapcsolatos válaszok érintenek nagyon, amikor 10-ből 9 csaj szerint a pasi igenis legyen szép magas, aki annyira szexi és férfias. Ennél már csak a szexualitás kategória lélekölőbb (hála istennek azt ritkán olvasom, mivel még kapcsolatom sincs, nemhogy szex), mert amikor néha odatévedek, akkor ott megint csak azzal szembesülök, hogy egy senki vagyok a magam 15 centis vékony péniszével, mert minden csaj nagyra, keményre, szenvedélyesre vágyik. Egyébként az a kategória talán még a legőszintébb a csajok véleményét tekintve, mert a felnőtt párkapcsolatokban is azért már elég sok a polkorrekt, hitegető válasz, miközben a valóság megint csak sokszor nem tükrözi qrvára sem az itt elhangozottakat.

2017. aug. 6. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Azok az "őszinte" válaszok általában hozzád hasonló srácok válaszai, akik épp nőnek adják ki magukat.
2017. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Az még csak hagyján amit írsz. Képzeld el azt amikor ezek az általad sérelmezett és belőled hiányzó dolgok valakiben megvannak és mégsem talál normális nőt.

Amiket írsz tényleg sok nőnek kellenek és ezekre buknak, de azért nem minden ám ez.

Ne nyírd ki azért magad. Mások is szopnak nem csak te. Egyébként én bele szoktam gondolni abba is, hogy az ide írogató lányok mifélék lehetnek. Szerintem sokuk egy köpedelem, ribhanch, lotyóh, pitsha. Ismernéd őket a való életből lehet, hogy csak röhögnél rajtuk egyet azok után amiket elvárnak.

2017. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Hasonló érzésem van nekem is mikor ide feljövök. De más miatt.

Folyton elszörnyedek hogy mennyi selejtes hulladék ember van.

Nem is tudom hogy fogalmazzam ezt meg, anonim oldal révén ugye az emberek leírják amit bizonyos dolgokról valóban gondolnak.

Nincs cenzúra.

Elszörnyedek azon hogy sajnos ilyenek az emberek legbelül;(

2017. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire szar a helyzet jelenleg, Kérdező. Elkeserítő, hogy ide züllött a párkeresés. Együttérzek veled.
2017. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Mert neked is hiába pofáznak a csajok (meg az épeszűbb hímnemű válaszolók is), hogy "nem úgy van az".


Merugye... a való világban te is csak "tízpertízes" hapsikat látsz csajjal, ugye? Egy randát/töpszlit/kisp@csűt se.

Vagy igen?


Akkor mi a nyígás tárgya?

2017. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem szokásom itt hisztizni, de akkor megkérdezlek (csak azért, hogy a másik oldalra is legyen rálátásod): szerinted én mit szóljak, ha túlsúlyos (kb. 20 kiló plusz) csaj vagyok, akinek még a melle sem kifejezetten kerek és feszes? :D A GyK az a hely, ahol a szépet átlagosozzák, az átlagost ocsmányozzák, és senki sincs, aki igazán meg tudna felelni. Mintha valami szar karikatúrája lenne annak, ami a modern társadalomban megy.

A #3-as válaszoló érzéseit tökéletesen megértem.

2017. aug. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
De miért nem arra ösztönöz ez téged, hogy haladj, tanulj, harcolj, fejlődj? Miért arra, hogy öngyilkos legyél? Talán mert életképtelen vagy?
2017. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne a betűkből álló mondatoknak higgy, hanem a tapasztalataidnak és a valóságnak. Vagyis lehet hogy azt olvasod hogy a csajok ideálja a 2 méter magas fickó, de nem árt ha 2,5 méter is megvan, meg hogy alap elvárás hogy milliárdos is legyen luxus villával és jachttal és természetesen magángéppel. De ha a való életben nézed a valóságot, ott meg lehet hogy azt tapasztalnád hogy csupa bomba csaj közül válogathatsz mert mindegyiknek tetszel.

Elárulom hogy én 49 éves vagyok, tehát nem kamasz. A 175 cm magasságommal sem vagyok magas. A jelenlegi járművem meg egy kemping kerékpár, amin még csak merci embléma sincs. Mégis a városban vagy a boltban teljesen zavarban vagyok amikor egy-egy 16-21 év körüli bombázó szinte meg akar erőszakolni.

Például egy számítógépet ki lehet választani adatok alapján, hogy mondjuk van neki 200 GB-os merevlemeze, meg 17 collos monitorja, stb. De a párválasztások és párkapcsolatok a való életben az igaziak, nem a monitor előtti adatok alapján.

Sokan felteszik azt a kérdést miért nem hatékonyak az internetes társkeresők. Hát ezért. Mert betűkre és számokra vagy a monitor látványára nem gerjed egyik nem sem. Csak a valóságra.

2017. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!