Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szerint ha férfiak többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint ha férfiak többsége csúnya, akkor párkapcsolatban, házasságban miért nem a jóképűek vannak?

Figyelt kérdés

Ez egy érdekes megfigyelés de tényleg így van, akárhol látok párokat, házastársakat, igazából mondjuk 10 ből 1 akire azt mondom hogy kifejezetten vonzó nő/jóképű férfi.


Munkatársak közt is, akiről tudom hogy házas, párkapcsolatban van, egyik sem top kinézetű.



febr. 23. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőnek ő tetszik. Wáó.
febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Mert ez a sok szerencsétlen örül ha egy nőt talál azt fel is csinálják így megvan rá az esély, hogy a csaj velük is marad.... 😁
febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert mindenkinek más tetszik.
febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
A jóképűek megtehetik, hogy váltogatják a nőket és nem feltétlenül akarnak megállapodni.
febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki az egyiknek csúnya, az a másiknak jóképű. Ugyanez férfiaknál is. Akinek az egyik az álomnő, az a másiknak nem tetszik.
febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem csúnya az másnak jóképű...
febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezek mind igazak, de azért azt is le kell tisztázni, hogy akik nem néznek ki túl jól, azoknak hatalmas az önbizalma. Nagyobb, mint a tökéleteseknek.

Nekem volt egy fiú osztálytársam, 165 centi magas volt, és 39- es lába.

Ennek ellenére, állandóan modell alkatú nagyon jó csajai voltak.

Őrületesen nagy önbizalma volt.

febr. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont a férfiak szoktak azon vernyogni, hogy csak a top pasiknak van párkapcsolatuk meg hogy a nők a férfiak többségét bottal nem piszkálnák meg, a nők nagy többségben nem hangoztatják, hogy jaj, mennyi ronda pasi van, hanem max. letojják azokat, akik nem jönnek nekik be. A vonzalom és szépség meg relatív dolog.
febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Egyetértek.

Én is azt látom, hogy jóképű sármos pasiként, és szép arcú csinos nőként sokkak-sokkal könnyebb társat találni.

Persze a gyakorlatban azt látni, hogy sokszor ők is nehezen találnak, de komolyan mondom, fogalmam nincs hogy ennek mi az oka.

Komolyan mondom. Nem tudom. Elképzelni nem tudom, hogy egy csinos szép nő miért nem talál társat.

Persze abban is van valami, hogy a jól kinéző nők iszonyatosan válogatnak. Csak jóképű pasi jöhet szóba 0% túlsúllyal, sportos testtel, diplomával, jó munkahellyel, jó fizetéssel.

Ez alatt ma már férfiként nagyon nehéz labdába rugni.

Én középkorú, jó negjelenésű férfiként most éppen társat keresek.

Sok hölgyel találkozgattam, leveleztem. Sokan megmondták, hogy minden oké lenne, mint férfi, bejönnék, de sajnos nincs diplomám, ezért elköszöntek.

Nőként viszont, ha jól nézel ki, az már 80%-os siker a férfiaknál.

Lehetsz bolti eladó, szakács, fodrász, mindegy, ha szép tested van.

febr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!